ADAY ADAYI GÜNAK’TAN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI


ADAY ADAYI GÜNAK’TAN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Günak, Her sağlıklı insanın potansiyel engelli adayı olduğu gerçeğini unutmadan yaşaması gerektiğini belirterek, engellilerin topluma kazandırılmasında başta aileler olmak üzere tüm topluma büyük görev

ADAY ADAYI GÜNAK’TAN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI
Bu içerik 259 kez okundu.

GÜNAK: SOSYAL SORUMLULUK ALMALIYIZ

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Aday Adayı ve Mehmet Günak, "Engellilik, sosyal boyutlarıyla toplumu yakından ilgilendiren ve tüm bireylerin ortak çabasını gerektiren bir konudur. Engelli vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırıcı önlemler almak hepimiz için insanlık görevidir. Onları sadece 3 Aralık tarihinde değil, yılın her günü hatırlamalıyız" dedi.

Onlara karşı göstereceğimiz şefkat, ilgi ve destek engelli vatandaşlarımızın sosyal, kültürel ve ekonomik hayatta hak ettikleri yeri almalarını sağlayacaktır diyen Günak, “  Bu duygu ve düşüncelerle yürekleri sevgi dolu, tüm engelli kardeşlerimin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nü kutluyor, engelli vatandaşlarımıza sağlıklı ve mutlu bir yaşam geçirmelerini diliyorum" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX