ÖZŞAVLI, ' HAKSIZLIĞA KARŞI VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ '


ÖZŞAVLI, ' HAKSIZLIĞA KARŞI VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ '

.

ÖZŞAVLI, ' HAKSIZLIĞA KARŞI VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ '
Bu içerik 875 kez okundu.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özşavlı, Viranşehir’de yüksek elektrik faturaları yüzünden mağdur olan ve haksız cezalarla karşı karşıya kalan vatandaşlara haklarını aramaları yönünde duyuruda bulundu.

Vekil Özşavlı, sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaparak; Yüksek elektrik faturası ve haksız cezalara karşı kanuni haklarınızı kullanmanızı rica ediyoruz. İl ve ilçelerdeki hakem heyetlerine müracaat ederek hakkınızı aramanızı istiyoruz. Her zaman haksızlığın karşısında olduğumuzu bilmenizi istiyoruz ’ ifadelerini kullandı.

Özşavlı öte yandan, Tüketici hakem heyetlerine yapılacak başvurularda 5.650,00 TL’nin altında bulunan uyuşmazlıklarda İlçe Tüketici Hakem Heyetleri,8.480.00 TL arasındaki uyuşmazlıklarda ise İl Tüketici Hakem heyetlerinin görevli olduğunu belirterek, “ Tüketici hakem heyetlerine yapılan başvurular derhal işleme alınır. Karar alındıktan sonra tarafların 15 gün süre içinde itiraz etme hakları bulunmaktadır.15 günlük süre geçtikten sonra taraflar kararın gereğini yerine getirmekle yükümlüdür. Aksi takdirde icra yolu ile karar hükümleri uygulanır.’ Diye konuştu.

İşte Vekil Özşavlı’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım :

MİLLETVEKİLİ ÖZŞAVLI ' HAKSIZLIĞA KARŞI VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ '
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX