AK PARTİ ADAYI EKİNCİ BASIN MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ


AK PARTİ ADAYI EKİNCİ BASIN MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

.

AK PARTİ ADAYI EKİNCİ BASIN MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
Bu içerik 367 kez okundu.

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci, İlçede görev yapan Yerel ve Ulusal Basın Mensupları ile yemekli organizasyonda bir araya geldi.

İlçenin Yenişehir mahallesinde bulunan bir yemek salonunda basın mensuplarıyla bir araya gelen AK Parti Adayı Ekinci, toplantıda ötekileştiren değil, kucaklayan sevgi temelli bir anlayışıyla AK Belediyeciliği Viranşehir’le tanıştırmak için Adaylık görevinin kendisine tevdi edildiğini belirtti.

Sosyal, Ekonomik, Ekolojik ve Çevreci belediyeciliği ile alt yapı, üst yapı sorunları hal edilmiş modern gelişmiş bir Viranşehir inşa etmek için bütün imkanlarımızı Ak Parti’nin, Ak belediyecilik kültür ve deneyimiyle birlikte şehrimizle buluşturacağız diyen Ekinci, bu anlamda ilçenin tüm sorunlarını bildiğini ve seçildiği takdirde el ele verip üstesinden gelebileceklerini söyledi.

Toplantıda basın mensuplarının sorularını içtenlikle cevaplayan Ekinci, birçok alanda önemli projeler hazırladıklarını ve bunları ilerleyen günlerde paylaşacağını kaydetti.

Küçükşehir Büyükşehir ayrımı yapmadan bir bütün olarak Viranşehir’e özlenen ve arzulanan hizmeti sunacaklarını sözlerine ekleyen Ekinci, “ Gönül Belediyeciliği ile de halkımızın gönlüne gireceğiz.” Dedi.

‘ İstihdam Masası oluşturacağız ’

İlçenin Elektrik, yol, Su, Eğitim, Sağlık, alt yap ve üst yapı gibi sorunlarının yanı sıra temel sorunlarından birinin de işsizlik sorunu olduğunu, buna çözüm üretmek için de önemli projeleri arasında İstihdam masasının oluşturulması olduğunu dile getiren Ekinci, “ Oluşturacağımız istihdam masası ile hem belediyenin hizmet kalitesini arttıracağız, hemde bu masa sayesinde ilçemize önemli yatırımlar yapılmış olacak. Bu yatırımlarla da işsiz kardeşlerimiz aynı zamanda iş imkanı bulmuş olacak ’ diye konuştu.

Konuşmasına 31 Mart yerel seçimleri kapsamında İlçe teşkilatı, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Meclis üyesi adayları ile birlikte seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyoruz diyen Ekinci, halkın kendisine büyük bir teveccüh gösterdiğini vurgulayarak, ilgi ve alaka gösteren herkese teşekkür etti.

Viranşehir halkının desteğine, katkısına bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da daha güçlü bir şekilde ihtiyaç duyduklarını dile getiren Ekinci, “ Ben Değil, Biz odaklı çalışacağız. Bundan kimsenin hiç şüphesi olmasın.Çünkü Viranşehir'in her ferdi bizim için çok önemlidir.Ve her ferdi bağrımıza basacağız. ” Şeklinde konuştu.

Yaklaşık 3 saat süren yemekli toplantı çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Haber : Abdulkadir DAĞ

AK PARTİ ADAYI EKİNCİ BASIN MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX