AK PARTİ VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SALİH EKİNCİ HIZLI BAŞLADI


AK PARTİ VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SALİH EKİNCİ HIZLI BAŞLADI

.

AK PARTİ VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SALİH EKİNCİ HIZLI BAŞLADI
Bu içerik 727 kez okundu.

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri kapsamında seçim çalışmalarına hızlı başladı.

Seçim startı vererek çalışmalara hızlı başlayan AK Aday Ekinci, bu kapsamda AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ve Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Eski Urfa caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret etti. Esnafları ziyaret eden Ekinci, Esnafa bol kazanç dileklerinde bulunarak, dua ve destek talebinde bulundu.

Ziyarette vatandaşların sorunlarını bizzat dinleyerek not alan Ekinci, “ Tüm vatandaşlarımıza dokunacağız. Bizde ayrım olmayacak. Ve inşallah sorunlarını bizatihi kendilerinden dinleyeceğiz. Vatandaşlarımızın sorunlarını çözme noktasında üstün gayret sarf edeceğimiz gibi bu doğrultuda durmadan, yılmadan ve yorulmadan mücadelemizi sürdüreceğiz. Tek amacımız güzel yarınları olan bir Viranşehir inşa etmektir .” Dedi.

‘ Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız ’

31 Mart yerel seçimlerinin AK Parti ve Viranşehir için büyük önem arz ettiğini vurgulayan Ekinci, Viranşehir’i AK Belediyecilikle tanıştırmak adına sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacaklarını vurguladı.

Herkesimi kucaklayan ve bu misyonla hareket eden bir siyasi parti’den Aday olduğunu sözlerine ekleyen Ekinci, verilecek olan destek ile Viranşehir’de önemli değişimlerin olacağını kaydederek, “Görmezden gelen değil daima dinleyen, anlayan ve hızla uygulayan taraf olacağız. ” Diye konuştu.

Ekinci,esnaf ziyaretinin ardından ilçede yürütülen kilitli parke onarım çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışma hakkında bilgi aldı.

Haber : Abdulkadir DAĞ

AK PARTİ VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SALİH EKİNCİ HIZLI BAŞLADI Salih ekinci Viranşehir AK Parti AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Viranşehir son dakika haberleri viranşehir viransehir haberleri viranşehir siyase
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX