HALTER ŞAMPİYONU ARAT’TAN KAYMAKAM DERECİ’YE ZİYARET


HALTER ŞAMPİYONU ARAT’TAN KAYMAKAM DERECİ’YE ZİYARET

.

HALTER ŞAMPİYONU ARAT’TAN KAYMAKAM DERECİ’YE ZİYARET
Bu içerik 285 kez okundu.

Denizli´de yapılan Naim Süleymanoğlu Kulüpler Halter Şampiyonasın´da 102 kğ´da 5 Türkiye rekoru kırarak Şampiyon olan Milli Halterci İbrahim Arat, Viranşehir Kaymakam´ı Ömer Dereci´yi ziyaret etti.

Kaymakamlık makam odasında Kaymakam Ömer Dereci’ye yapılan ziyarette Şampiyon Halterci İbrahim Arat’a Eğitim Gücü Spor Kulübü Başkanlık görevini icra eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan ATEŞ, Şube Müdürü Ekrem İştin ve Eğitim Gücü Spor Kulübü İkinci Başkanı Süleyman Çelik eşlik etti.

Ziyarette şampiyona hakkında bilgi veren Milli Halterci İbrahim Arat turnuvada emeği geçen Viranşehir Eğitimgücüspor Kulübüne ve hocalarına teşekkür etti.

Azim ve gayretin sonucu Şampiyon olduğunu dile getiren Arat, Şampiyonluğu Viranşehir halkına armağan ettiğini söyledi.

Kaymakam Ömer Dereci ise, Milli Halterci İbrahim Arat’ı ve Eğitimgücüspor kulübünü kutlayarak başarılarının devamını diledi.

Halterde Türkiye Şampiyonluğunun ilk kez Viranşehir’e gelmesinden ötürü son derece mutlu olduğunu belirten Dereci, Elde edilen şampiyonluğun genç sporculara büyük bir motivasyon sağlayacağını ifade ederek, bu anlamda Kaymakamlık olarak spor’a ve sporculara her türlü desteğin verileceğini vurguladı.

Yaklaşık 1 saat süren ziyaretin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan ateş ve İbrahim Arat tarafından şampiyonluk madalyası Kaymakam Ömer Dereci’ye takdim edildi.

Haber : Abdulkadir DAĞ

HALTER ŞAMPİYONU ARAT’TAN KAYMAKAM DERECİ’YE ZİYARET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX