AK PARTİ ADAYI EKİNCİ MUHTARLARLA İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI


AK PARTİ ADAYI EKİNCİ MUHTARLARLA İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI

.

AK PARTİ ADAYI EKİNCİ MUHTARLARLA İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI
Bu içerik 371 kez okundu.

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Ziraat Mühendisi Salih Ekinci, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında merkez mahalle muhtarları ile yemekli toplantıda bir araya geldi.

Toplantıda yerel seçimin ve muhtarların önemine değinen AK Parti Adayı Salih Ekinci, “ Görev verildiği takdirde değerli muhtarlarımız ile birlikte Viranşehir’i beraber yöneteceğiz. Bu anlamda yerel kalkınmada muhtarların önemi büyüktür.”Diye konuştu.

16 Mahalle muhtarının katıldığı toplantıda Muhtarlarla istişarelerde bulunan AK Parti Adayı Ekinci, muhtarların talep ve sorunlarını dinledi. Sorunları tek tek not alarak çözüm için gerekli girişimlerde bulunacağını sözlerine ekleyen Ekinci, Muhtarlara iletişim numarasını vererek kendisine 7/24 ulaşabileceklerini kaydetti.

31 Mart’ta hem belediye hemde muhtarlık seçiminin aynı anda yapılacak olmasından ötürü muhtar adaylarına başarı dileklerinde bulunan Ekinci, toplantıda dua ve destek istedi.

Mahalle Muhtarlar ise, AK Parti Adayı Ekinci’ye başarı dileklerinde bulunarak yerel seçimlerin ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti.

Yaklaşık 2 saat süren yemekli istişare toplantısı çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

Haber : Abdulkadir DAĞ

AK PARTİ ADAYI EKİNCİ MUHTARLARLA İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI AK Parti Viranşehir AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci Salih Ekinci Ekinci Ak Parti Viranşehir Adayı Viranşehir Haberleri Viranşehir Son Dakika S
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX