KİTAP KAMPANYASINA BİR DESTEK'TE GAZİANTEP TEÇADER'DEN


KİTAP KAMPANYASINA BİR DESTEK'TE GAZİANTEP TEÇADER'DEN

KİTAP KAMPANYASINA BİR DESTEK'TE GAZİANTEP TEÇADER'DEN
Bu içerik 162 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde, sosyal sorumluluk anlamında Viranşehir Belediyesi tarafından başlatılan Kitap toplama Kampanyası’na bir destek te Gaziantep Telekom Emeklileri ve Çalışanları Derneği (TEÇADER)'den geldi.

Sosyal medya üzerinden Viranşehir Belediyesi tarafından başlatılan kampanya’yı gören Gaziantep Telekom Emeklileri ve Çalışanları Derneği, kampanya’ya destek amaçlı 500 Adet kitap desteğinde bulundu.

İçerisinde Ansiklopedi Dünyası, Klasik Romanlar, Türk Edebiyatı Hikâyeleri ve Bitkisel Ansiklopedi ile birlikte tüm dersleri kapsayan kitaplardan oluşan 500 Adet kitap Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi tarafından teslim alındı.

Belediye Kültür ve Sanat Merkezi’ne getirilerek burada kitapları teslim alan Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi, Gaziantep Telekom Emeklileri ve Çalışanları Derneği Başkanı Mehmet Kara ve Dernek üyelerine teşekkür ederek, başlattıkları kampanya ile amaçlarının kitap okuma alışkanlığını arttırmak olduğunu vurguladı.

Belediyelerin hizmet sorumlulukları içerisinde bu tür kampanyalarında olduğunu hatırlatan Çiftçi, ancak bunun yanında kültür sanat ve eğitimle ilgili de görev ve sorumluluklarının da bilincinde olduklarını söyledi.

Çocuk ve gençleri okumaya yönlendirmenin önemine dikkat çeken Çiftçi,  “Ulaşılmamış, okunmamış her kitap başkaları için yenidir” diyerek, bu anlamda duyarlılık gösterip kampanyaya önemli desteklerin verildiğini kaydetti.

Gaziantep Telekom Emeklileri ve Çalışanları Derneği Başkanı Mehmet Kara ise, Viranşehir Belediyesi tarafından başlatılan Kitap toplama kampanyasını bir sosyal medya sayfasında gördükten sonra, dernek üyeleri ile birlikte kitap topladıklarını ve kampanyaya destek sunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİNİN KİTAP KAMPANYASINA BİR DESTEK'TE GAZİANTEP’TEN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX