EKİNCİ, “ HASTALIKTA VE SAĞLIKTA HER ZAMAN HALKIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ ”


EKİNCİ, “ HASTALIKTA VE SAĞLIKTA HER ZAMAN HALKIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ ”

.

EKİNCİ, “ HASTALIKTA VE SAĞLIKTA HER ZAMAN HALKIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ  ”
Bu içerik 312 kez okundu.

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Ziraat Mühendisi Salih Ekinci,31 Mart yerel seçimleri kapsamında gönül belediyeciliği anlamında, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Gönül Belediyeciliği ilkesi ile çalışmalarını sürdüren AK Parti Adayı Salih Ekinci, İlçe Başkanı Ali Tekin ile birlikte Şanlıurfa’ya giderek,500 Yataklı Eğitim ve Araştırma hastanesinde yatan Viranşehir’li hastaları ve yakınlarını ziyaret etti.

Hastanede Hastalara ve yakınlarına acil şifa dileğinde bulunan Ekinci, “ Hastalıkta ve sağlıkta her zaman halkımızın yanında olacağız. Halkımızın acısıyla dertlenip. Mutluluklarına da ortak olacağız. Bu anlamda Viranşehir’de 31 Mart seçiminde bizlere görev verildiği takdirde inşallah gönül belediyeciliğini hep birlikte inşa edeceğiz. Çünkü bizler gönüllere girmeye ve halkımızla birlikte olmaya geldik. Hizmet; en başta insan sağlığı için, insan refahı ve huzuru ön planda tutularak yapılmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle, hastalarımıza Allah'tan acil şifa, yakınlarına da sabır ve kolaylıklar diliyorum.” Diye konuştu.

Hasta ve hasta yakınları ise, ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek, Başkan Adayı Salih Ekinci’ye teşekkür edip çalışmalarında başarılar diledi.

Haber : Abdulkadir DAĞ

EKİNCİ “ HASTALIKTA SAĞLIKTA HER ZAMAN HALKIMIZININ YANINDA OLACAĞIZ ” AK Parti Viranşehir Viranşehir AK Parti Salih Ekinci Ali Tekin Viranşehir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX