AK PARTİ ADAYI EKİNCİ’DEN ESNAF ZİYARETİ


AK PARTİ ADAYI EKİNCİ’DEN ESNAF ZİYARETİ

.

AK PARTİ ADAYI EKİNCİ’DEN ESNAF ZİYARETİ
Bu içerik 289 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri kapsamında AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci, esnaf ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

Daha önce 3 Ana Cadde olmak üzere birçok esnafı ziyaret eden Ekinci, Karacadağ Caddesi esnafını da ziyaret ederek dua ve destek talebinde bulundu.

Esnaf ziyaretinde AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ile destek ziyaretine çıkan Ekinci, halkın sorun ve önerilerini dinleyerek, “ Hep birlikte inşallah Viranşehir’imize hizmet edeceğiz. Bu anlamda halkımızın bizlere gösterdiği teveccüh çok büyük. Bu teveccüh karşısında sorumluluğumuzun bilincindeyiz. İnşallah göreve geldiğimizde bu sorumluluk yükümüz ile birlikte halkımıza hizmetlerimiz edeceğiz.” Diye konuştu.

Esnaf ziyaretinde oldukça ilgi gören Ekinci, esnafların elini tek tek sıkarak, “ Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız.” Dedi.

AK PARTİ ADAYI EKİNCİ’DEN ESNAF ZİYARETİ Salih Ekinci AK Parti Viranşehir Viranşehir Haberleri Viranşehir Siyaset Şanlıurfa AK Parti Ali Tekin Viranşehir Viransehir Haberleri Viransehir Son Dakika Salih Ekinci Kimdir Urfa Hab
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX