EKİNCİ, ' VİRANŞEHİR’DE SORUNLARIN ÇÖZÜM KAPISI BİZİZ ’


EKİNCİ, ' VİRANŞEHİR’DE SORUNLARIN ÇÖZÜM KAPISI BİZİZ ’

.

EKİNCİ, ' VİRANŞEHİR’DE SORUNLARIN ÇÖZÜM KAPISI BİZİZ ’
Bu içerik 203 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde AK Parti Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci, 31 Mart’ta yapılacak olan mahalli idareler seçimi öncesinde çalışma temposunu iyiden iyiye arttırdı.

Viranşehir’de sıkmadık el,basılmadık yer bırakmamak adına yoğun bir tempo ile ziyaretlerine devam eden AK Parti Adayı Salih Ekinci, Çarşı Esnaflarını, Kamu Kurumlarını, Sanayi Esnaflarını ve Hal Pazarı Esnaflarını ziyaret ederek destek istedi.

Sabahın erken saatlerinde seçim ziyaretlerine başlayan Ekinci, vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyerek, çözüm için Viranşehir’in AK Belediyecilik ile tanışması gerektiğini vurguladı.

Seçim çalışması kapsamında Halk Pazarı Esnafını ziyaret eden Ekinci, Seçimleri kazanmaları durumunda toptancı sebze halini modern bir görünüme kavuşturacaklarını söyledi.

Ekinci, “  Viranşehir’de yaşanan sorunları biliyor ve el birliği ile inşallah çalışarak çözeceğiz. Bu anlamda halkımızın da desteğine ihtiyacımız var. Çünkü çözüm kapısı biziz ve bunun adına gece gündüz demeden başkanlığı aldıktan ortaya koyacağız .” şeklinde konuştu.

Haber : Abdulkadir DAĞ

EKİNCİ “ VİRANŞEHİR’DE SORUNLARIN ÇÖZÜM KAPISI BİZİZ ’ Salih Ekinci AK Parti Viranşehir AK Parti Viranşehir Siyaset Şanlıurfa Siyaset Haber Ali Tekin AK Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX