VİRANŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN BESYO HAZIRLIK KURSU BİLGİLENDİRME TOPLANTISI


VİRANŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN BESYO HAZIRLIK KURSU BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN BESYO HAZIRLIK KURSU BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
Bu içerik 164 kez okundu.

Viranşehir Belediyesi tarafından 2019 yılı BESYO hazırlık kursu ile ilgili, Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi’nin de katılımı ile uzman eğitmenler eşliğinde bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

İlçenin Yenişehir mahallesinde bulunan Spor Kompleksinde BESYO hazırlık kursuna katılan Öğrenciler için düzenlenen bilgilendirme toplantısına Belediye Başkan Yardımcımız Arslan Çiftçi, Spor Kompleksi Beden Eğitimi Öğretmenleri ve yaklaşık 180 öğrenci katıldı.

Spor kompleksinde ücretsiz olarak açılan BESYO, Spor Lisesi ve PMYO kursları hakkında Öğrenciler bilgilendirildi.

Bilgilendirme toplantısında TYT sınavının önemine vurgu yapılırken, BESYO Hazırlık kursunun öğrenciler için önemli fırsat olduğu belirtildi.

Toplantıda kısa bir konuşma yapan Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi, Viranşehir Belediyesi’nin eğitime ve spor’a büyük önem verdiğini belirterek, Bu anlamda öğrencilerin Belediye spor kompleksinin bütün imkanlarından ücretsiz faydalanabileceğini söyledi.

Viranşehir Belediyesi BESYO hazırlık kursu ile öğrencilerin gelecekleri güven altında olduğunu sözlerine ekleyen Çiftçi, Kursa katılım sağlayan öğrencilere uzman eğitmenlerin bilgilerinden ve deneyimlerinden faydalanmalarını tavsiye etti.

Yaklaşık 1 saat soru cevap şeklinde süren bilgilendirme toplantısının ardından Çiftçi, Öğrencilere başarı dileklerinde bulunarak kursun hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN BESYO HAZIRLIK KURSU BİLGİLENDİRME TOPLANTI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX