EKİNCİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI İLE İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLEDİ


EKİNCİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI İLE İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLEDİ

.

EKİNCİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI İLE İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLEDİ
Bu içerik 283 kez okundu.

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Ziraat Mühendisi Salih Ekinci, Belediye Meclis üyesi adaylarıyla bir araya geldi.

Cumhuriyet Meydanında AK Parti İlçe Başkanlığında düzenlenen istişare toplantısına, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin, Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci, Kadın Kolları Başkanı Kadriye Barış, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Garip Köroğlu ve Belediye Meclis üyesi adayları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Ali Tekin, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin önemine vurgu yaparak, birlik ve beraberliğe dikkat çekti.

Listede yer alan yeni isimleri tek tek kutlayan Tekin, “Uzun ve yoğun bir hizmet dönemi için yola çıktık. Kim ne düşünüyor, kim neye inanıyor bakmadan herkesin elinden tutacak, gece gündüz mahallede, sokakta Viranşehir için çalışacağız”  Dedi.

 “Bayrak Yarışı”

Başkan Adayı Salih Ekinci ise, “Geride bıraktığımız dönemde eski meclis üyesi arkadaşlarımız önemli işlere imza attı. Her birinin çok büyük emekleri olmuştur. Hizmetlerinden dolayı hepsine tek tek teşekkür ediyorum. Listede yer almadığı için kırılan arkadaşlarımız olabilir. Bizler Dünya Lideri, Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın partisinin neferleriyiz. Bizde Makam ve koltuk sevdası olmaz. Bizde hizmet sevdası vardır. Bizler milletin efendisi değil, hizmetkârlarıyız. Bizler her kesimle kucaklaşacak, bu mücadeleyi hep birlikte sırtlayacağız. Bu bir bayrak yarışıdır. Lütfen kimse kızmasın, darılmasın. Eğer bir arkadaşımız partimize gönül bağı ile bağlıysa, her alanda bu mücadeleyi sürdürecektir. Hepimizin ortak düşüncesi Viranşehir Belediyesini AK Belediyecilikle tanıştırmak olmalıdır” diye konuştu.

Belediye Meclis üyeleri de, Birlik ve beraberlik ruhuyla 31 Mart’ta kadar gece gündüz çalışıp, seçimlerden zaferle ayrılacaklarını söyledi.

Yaklaşık 2 saat süren istişare toplantısı yapılan tatlı ikramından sonra sona erdi.

EKİNCİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI İLE İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLEDİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX