VİRANŞEHİR BELEDİYESİ ÖĞRENCİLER İÇİN KÜTÜPHANE VE ETÜT SALONUNU YENİLEDİ


VİRANŞEHİR BELEDİYESİ ÖĞRENCİLER İÇİN KÜTÜPHANE VE ETÜT SALONUNU YENİLEDİ

.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ ÖĞRENCİLER İÇİN KÜTÜPHANE VE ETÜT SALONUNU YENİLEDİ
Bu içerik 183 kez okundu.

Viranşehir Belediyesi,nezih ve konforlu bir ortamda ders çalışabilmelerini sağlamak amacıyla geleceğimiz olan gençler için Kütüphane ve Etüt salonunu yeniledi.

Kültür ve Sanat Merkezinde bulunan Kütüphane ile Etüt salonuna gelen yüzlerce öğrenci için aktif ders çalışma ortamı oluşturmak anlamında Viranşehir Belediyesi çalışma başlattı.Başlatılan çalışma ile Kütüphane ve Etüt salonu yenilerek öğrencilerin hizmetine sunuldu.

Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi Kültür ve Sanat Merkezi'ne giderek yenilenen salonları inceledi.Burada öğrencilerle  yakından ilgilenen Başkan Yardımcısı Çiftçi,Öğrencilerle sohbet edip Viranşehir Belediyesi'nin Eğitime her zaman destek verdiğini vurguladı.

Başkan Yardımcısı Çiftçi,Eğitime büyük önem verdiklerini belirterek," Bu anlamda geleceğimiz olan gençlere kendi evlerindeymiş gibi ders çalışabilmeleri için Kütüphane ve Etüt salonumuzu yeniledik.Amacımız öğrencilerimizin bulamadıkları nezih ders çalışma ortamını burada bulmalarını sağlamaktır.Tüm öğrenciler buraya gelip rahatlıkla ders çalışabilecekler." Diye konuştu.

Öğrenciler ise, bu imkanı kendilerine sunan Viranşehir Belediyesi'ne teşekkür ederek hayır dualarında bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX