VİRANŞEHİR'DE MİTİNG GİBİ SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI


VİRANŞEHİR'DE MİTİNG GİBİ SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI

.

VİRANŞEHİR'DE MİTİNG GİBİ SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI
Bu içerik 884 kez okundu.

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde AK Parti Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci'nin seçim bürosu açıldı.

İlçenin Eski PTT caddesi üzerinde miting gibi açılan seçim bürosunun açılışına AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız,AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül,AK Parti MKYK üyesi Vildan Polat,AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin,AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci,İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Salih Saraç,AK Parti Viranşehir Kadın Kolları Başkanı Kadriye Barış,Gençlik Kolları Başkanı M.Garip Köroğlu ve çok sayıda partili katıldı.

Yoğun coşku ve tezahüratlar eşliğinde seçim bürosu açılışında konuşan AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin,AK Parti'nin mazlumun ve garibanların partisi olduğunu vurgulayarak  birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

31 Mart seçimlerine dikkat çeken Tekin,yerel seçimin AK Parti için büyük önem taşıdığını kaydetti.

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci de kısa bir konuşma yaparak,seçim bürosu açılışına gelen tüm katılımcılara teşekkür ederek,Viranşehir'i el birliği ile AK Belediyecilik ile tanıştıracaklarını söyledi.

Viranşehir'de Ekonomik ve Sosyal Sorunların çözümü için mücadele edeceğine işaret eden Ekinci,bu anlamda yerel seçimde desteğe ihtiyaç duyduklarını sözlerine ekledi.

AK Parti Şanlıurfa Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül ise,hep birlikte Şanlıurfa'yı ve tüm ilçelerini AK Belediyecilik ile tanıştırmak için hizmete talip olduklarını aktardı.

Yaklaşık 4 saat yapılan konuşmanın ardından seçim bürosunun açılışının ardından 4 Ana cadde esnafı ziyaret edilerek destek istendi.

Haber : Abdulkadir DAĞ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX