EKİNCİ, ' VATANDAŞLARIMIZIN TALEBİ PROJELERİMİZ OLACAK '


EKİNCİ, ' VATANDAŞLARIMIZIN TALEBİ PROJELERİMİZ OLACAK '

.

EKİNCİ, ' VATANDAŞLARIMIZIN TALEBİ PROJELERİMİZ OLACAK '
Bu içerik 305 kez okundu.

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde AK Parti'den Viranşehir Belediye Başkan Adayı olan Ziraat Mühendisi Salih Ekinci, seçim çalışmalarına gece gündüz demeden devam ediyor.

“ Sıkmadık el, Çalmadık kapı ve girmedik yürek ” bırakmayacağını söyleyen Ekinci, seçim çalışmalarına Cezaevi ve 28 Mart caddesi üzerinde esnafları ziyaret ederek sürdürdü.

Ziyarette esnafların yoğun ve sıcak ilgisiyle karşılanan Başkan Adayı Ekinci, yerel seçimlerin önemine vurgu yaparak, esnaflardan dua ve destek istedi.

' Vatandaşlarımızın talebi projelerimiz olacak '

Seçilmesi durumunda Viranşehir Belediyesini ilçe halkıyla birlikte yöneteceklerini ifade eden Ekinci, “Vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın talebi neyse projelerimiz o olacak” dedi.

' Viranşehir'i AK Belediyecilikle tanıştırmak gerek '

İlçenin kalkınması, gelişmesi  ve iktidar hizmetlerinden faydalanması için Viranşehir Belediyesinin mutlaka AK Belediyecilikle tanışması gerektiğinin altını çizen Ekinci, 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde zaferle ayrılmaları durumunda bu farkın açık ve net bir şekilde görüleceğini kaydetti.

Cadde esnafları ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ekinci’ye seçim çalışmalarında başarılar diledi.

BAŞKAN ADAYI EKİNCİ ' VATANDAŞLARIMIZIN TALEBİ PROJELERİMİZ OLACAK ' Viranşehir AK Parti Viranşehir Son Dakika Viranşehir Salih Ekinci AK Parti Viransehir Haberleri Viransehir Son Dakika Viranşehir Belediyesi Viranşehir Bele
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX