VİRANŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN ÇÖLYAK HASTALARI'NA GIDA DESTEĞİ


VİRANŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN ÇÖLYAK HASTALARI'NA GIDA DESTEĞİ

.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN ÇÖLYAK HASTALARI'NA GIDA DESTEĞİ
Bu içerik 256 kez okundu.

Viranşehir Belediyesi,Çölyak hastalarına gıda desteğinde bulunmaya devam ediyor.

Sosyal Belediyecilik gereği Çölyak hastalarına "Glutensiz bir yaşam"  desteğini sürdüren Viranşehir Belediyesi,geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2019 yılında da 80 Çölyak hastası için temin ettiği 9 kalemden oluşan Glutensiz gıdaları hasta ve hasta yakınlarına teslim etti.

Çölyak hastalarını destekleyerek yalnız bırakmayan Viranşehir Belediyesi,Glutensiz gıdaların dağıtımı için program düzenledi.

Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi başkanlığında çölyak hastaları için gerçekleştirilen programa Şanlıurfa Çölyak Derneği Başkanı Hasan Doğan,Viranşehir SYDV Müdürü Mehmet Özbilek,Çölyak hastaları ve yakınları katıldı.

Programda kısa bir konuşma yapan Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi,80 Çölyak hastası için temin ettikleri 9 kalem Glutensiz ürünleri hastalara teslim ettiklerini belirterek, Viranşehir Belediyesi olarak Çölyak Hastalarına yalnız bırakmadıklarını söyledi.

Bu anlamda 4 aylık temin edilen ürünleri her ay periyodik olarak Çölyak Hastası vatandaşlara dağıtacaklarını sözlerine ekleyen Başkan Yardımcısı Çiftçi,Amaçlarının Glutensiz gıda temininde zorlanan vatandaşlara kolaylık sağlamak olduğunu vurguladı.

Yaklaşık 1 saat süren dağıtım programında yapılan bilgilendirmenin ardından Çölyak hastaları,Viranşehir Belediyesi'ne desteklerinden ötürü teşekkür ederek hayır dualarında bulundu.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN ÇÖLYAK HASTALARI'NA GIDA DESTEĞİ Viranşehir Belediyesi Viranşehir Çölyak Hastaları Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi Viranşehir Haberleri Viranşehir Son Dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX