HADİ KUTLU MTA LİSESİ TÜBİTAK BÖLGE 3’NCÜSÜ OLDU


HADİ KUTLU MTA LİSESİ TÜBİTAK BÖLGE 3’NCÜSÜ OLDU

.

HADİ KUTLU MTA LİSESİ TÜBİTAK BÖLGE 3’NCÜSÜ OLDU
Bu içerik 841 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Tübitak Lise Öğrencileri arasında gerçekleşen proje yarışmalarında Bölge 3’ncüsü oldu.

Sportif, Bilimsel ve Kültürel alanda daha önce birçok başarıya imza atan Hadi Kutlu MTA Lisesi, Malatya’da yapılan Lise Öğrencileri Bilişim Teknoloji yarışmasında Bölge başarısı elde etti.

Okul olarak son 1 ayda Halter yarışmasında Türkiye 2’nciliği, Kültürel Alanda Halk Oyunları İl 1’nciliği,Onlarca sportif alanda da il 1’nciliği elde eden Hadi Kutlu MTA Lisesi, başarısına yeni bir başarı daha ekledi.

Konu ile ilgili olarak Hadi Kutlu MTA Lisesi Müdürü Sedat Gören, Okul olarak katıldıkları TÜBİTAK Bölge yarışmasında Okul Öğrencilerinden Mizgin Ayaz ve Rukiye Demir’in final yarışmalarında Bölge 3’ncülüğünü elde etmiştir diyerek, bu başarıda emeği geçen danışman öğretmen Aykut Tortop teşekkür etti.

Okul olarak hep başarıya odaklandıklarını sözlerine ekleyen Gören, Başarılarının asla tesadüf olmadığını kaydetti.

Haber : Abdulkadir DAĞ

HADİ KUTLU MTA LİSESİ TÜBİTAK BÖLGE 3’NCÜSÜ OLDU Viranşehir Haberleri Hadi Kutlu Lisesi Sedat Gören Viranşehir Viranşehir Son Dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX