BAŞKAN ADAYI EKİNCİ PROJELERİNİ ANLATMAYA DEVAM EDİYOR


BAŞKAN ADAYI EKİNCİ PROJELERİNİ ANLATMAYA DEVAM EDİYOR

.

BAŞKAN ADAYI EKİNCİ PROJELERİNİ ANLATMAYA DEVAM EDİYOR
Bu içerik 486 kez okundu.

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Ziraat Mühendisi Salih Ekinci, 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala projelerini bir bir anlatmaya devam ediyor.

İşte Ekinci’nin projelerinden satır başları;

 ‘ALT VE ÜST YAPI ÇALIŞMALARINI BİTİRECEĞİZ’
Alt ve üst çalışmalarını bitirerek, belediyenin gündeminden çıkaracağız.

‘SABIR ŞEHRİNİN MANEVİ MİRASINA SAHİP ÇIKACAĞIZ’
Hz. Eyyub, Hz. Elyesa’ ve Hz. Rahime’nin manevi mirasına sahip çıkarak, Viranşehir’i "Sabır Şehir" olarak ulusal ve uluslararası alanda tanıtacağız.

‘UYUŞTURUCUNUN KÖKÜNÜ KAZIYACAĞIZ’
Toplumumuzun en büyük sorunlarından biri olan uyuşturucu madde kullanımı ile etkin bir şekilde mücadele edeceğiz. Uyuşturucunun ilçemizde kökünü kazıyacağız.

‘HEDEFİMİZ MODERN BİR VİRANŞEHİR’
Modern bir Viranşehir Hedefi ile esnafımızı güçlendirecek, şehrimizi bölgenin en güçlü ekonomisine sahip şehirlerarasına almak için var gücümüzle çalışacağız. 

‘KİLİTLİ PARKE TAŞIMIZI ÜRETECEĞİZ’
İlçemizin cadde, sokak ve kaldırımlarını Belediyemiz bünyesinde kuracağımız parke taşı imalathanesinde üreteceğimiz parke taşları ile donatacağız. Kuracağımız parke taşı imalathanesi ile hem daha ucuz hem de kaliteli parke taşı üreteceğiz. Hem de vatandaşlarımızı çalıştırarak istihdama katkı sağlayacağız.

‘BELEDİYE’DE PROJE VE AR-GE BİRİMİ KURACAĞIZ’
Belediyemiz bünyesinde kuracağımız Proje ve Ar-ge Birimi ile hiçbir işi şansa bırakmadan tüm yatırımlarımızı projelendirecek ve planlayacağız. Kısa, orta ve uzun vadede hedeflerle 5 yıllık bir kalkınma planı hazırlayacak, ilçemizi istikrarlı bir şekilde geliştireceğiz.

Projelerinden bir kısmını anlatan Başkan Adayı Ekinci, seçime kadar projelerini bir bir anlatmaya devam edeceğini kaydetti.

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci Salih Ekinci Viranşehir Haberleri Viranşehir 31 Mart AK Parti Şanlıufa Proje
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX