VİRANŞEHİR’DE “MEMLEKET İSTASYONU” HEM GÜLDÜRDÜ, HEM DUYGULANDIRDI


VİRANŞEHİR’DE “MEMLEKET İSTASYONU” HEM GÜLDÜRDÜ, HEM DUYGULANDIRDI

.

VİRANŞEHİR’DE “MEMLEKET İSTASYONU” HEM GÜLDÜRDÜ, HEM DUYGULANDIRDI
Bu içerik 242 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde sahnelenen “Memleket İstasyonu” adlı tiyatro oyunu hem güldürdü, hem duygulandırdı. Tiyatro oyununa Viranşehirliler büyük ilgi gösterdi.

Viranşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce organize edilen oyun Şehit Ömer Halisdemir konferansa salonunda sahnelendi.

Oyunu, Viranşehir Belediye Başkan yardımcısı Arslan Çiftçi ve çok sayıda tiyatro sever izledi.
Haluk Işık’ın yazdığı, Metin Karaman’ın yönettiği 2 perdeli oyunda öyküleri birbirinden farklı yolcuların, son treni beklemek üzere geldikleri küçük bir istasyonda yaşadıkları güldürü ve dram tarzında anlatıldı.

Yaklaşık 2 saat süren oyunun ardından Viranşehir Belediye Başkan yardımcısı Arslan Çiftçi, sahneye çıkarak oyunu çok beğendiğini belirterek, oyuncuları tek tek tebrik etti.

Viranşehir Belediyesi olarak Sosyal ve Kültürel etkinlikleri kapsamında öğrencilere ve halk’a ücretsiz buluşturmanın sevinci içerisinde olduğunu ifade eden Başkan Yardımcısı Çiftçi, bu tür etkinliklerin devam edeceğini kaydetti.

Oyunun yönetmeni Metin Karaman ise, Viranşehir’de olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Viranşehir Belediyesine teşekkür etti.

Memleket İstasyonu Viranşehir Belediyesi Tiyatro Arslan Çiftçi Viraşehir Belediyesi Haberleri Viranşehir'de Tiyatro Ücretsiz Tiyatro
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX