EKİNCİ: BELEDİYEYİ KOLTUKTAN DEĞİL, SAHADA YÖNETECEĞİZ


EKİNCİ: BELEDİYEYİ KOLTUKTAN DEĞİL, SAHADA YÖNETECEĞİZ

.

EKİNCİ: BELEDİYEYİ KOLTUKTAN DEĞİL, SAHADA YÖNETECEĞİZ
Bu içerik 284 kez okundu.

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Ziraat Mühendisi Salih Ekinci, seçim çalışmalarına gece gündüz devam ediyor.

Sahada yaptığı ziyaretlerde ve seçim bürosunda vatandaşlarla yaptığı toplantılarda, 31 Mart seçimlerinin önemini anlatan Başkan Adayı Ekinci, Türkiye, Şanlıurfa ve Viranşehir’de her alanda istikrarın sürmesi için yapılacak olan seçimlerin tarihi bir öneme sahip olduğunu ifade etti.

Ekinci, Adaylığımın açıkladığı günden bu yana hızlı ve düzenli bir çalışmayla, ekibimizin de yardımıyla adım atmadığımız yer kalmadı. Amacımız, Viranşehir’i AK Parti belediyeciliği ile buluşturmak ve insanımızın rahatlıkla yaşayabileceği bir ilçe haline getirmektir” dedi.

İşsizlik, Elektrik ve hizmet sorunundan yakınan vatandaşların biraz daha sabretmesini isteyen Ekinci, “ Demokrasilerde en büyük patron halktır. Halkımız bize başkanlık görevini uygun görürse bu sıkıntıların hiçbirini vatandaşa göstermeyeceğiz.  Viranşehir halkı olarak bizler büyük bir aileyiz. Yapacağımız her türlü hizmet ve yatırım büyük ailemize yapılmış olacaktır. 31 Mart Günü Büyük Ailemizin desteği ile Viranşehir’in Talih’ini değiştirmek, güzel memleketimizi hak ettiği hizmetlere kavuşturmak için geleceğiz. Belediyeyi koltuktan değil sahadan yöneteceğiz. Aday olduğumuz günden beri sürekli Vatandaş ve esnafımızın içinde olduk. Sıkıntı ve sorunlarını tek tek dinledik ve notlarımızı aldık. Allahın izniyle 31 Mart’tan sonra İlçemizin kangrenleşen sorunlarının tümünün üstesinde geleceğiz” diye konuştu.

AK Parti Viranşehir AK Parti Adayı Salih Ekinci Ali Tekin Salih Ekinci Viranşehir Salih Ekinci Salih Ekinci Kimdir Belediyeyi koltukta değil sahada yöneteceğiz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX