VİRANŞEHİR'DE YENİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÖREVE BAŞLADI


VİRANŞEHİR'DE YENİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÖREVE BAŞLADI

.

VİRANŞEHİR'DE YENİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÖREVE BAŞLADI
Bu içerik 1178 kez okundu.

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde,yeni Milli Eğitim Müdürü görevine başladı.

Geçtiğimiz günlerde İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş'in Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına atanmasının ardından yerine görevlendirilen Hilvan Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turğut,Viranşehir'e gelerek göreve başladı.

İlçeye gelen yeni müdür Turğut'u Eski İlçe Müdürü Sinan Ateş karşıladı.Hizmet binasında görevine başlayan Turğut,Şube Müdürleri ve kurum personelleri ile tanışma toplantısı gerçekleştirdi.

Yaklaşık 1 saat süren toplantıda konuşan Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turğut, Viranşehir'de görev yapacak olmanın sevinci ve heyecanı içerisinde olduğunu ifade ederek,görev süresince Türk Milli Eğitiminin ilke ve hedefleri ışığında eğitim camiasına hizmet etmeyi amaçladığını söyledi.

Milli ve manevi değerlere sahip çıkarak sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanda ilçenin Eğitim-öğretim çıtasını yükseltmek adına gece gündüz çalışacaklarını sözlerine ekleyen Turğut, " Viranşehir’de her türlü eğitim çalışmaları ve projeler, akademik, sportif ve sosyal yeni projeleri de hayata geçirmeyi planlıyoruz. Eğitim kalitesinin daha da artırılması için gerekli tedbirleri yerinde ve zamanında alarak, başarının artmasını sağlayacağız. Eğitim öğretim kalitesinin artırılması için ilçemizdeki bütün eğitim kurumlarımız ile el ve gönül birliği içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Görevimiz süresince İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz personelleriyle birlik ve beraberlik, karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörü içinde çalışacağız” dedi.

Yapılan toplantının ardından Eski Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş,yeni müdüre görevinde başarı dileklerinde bulunarak görevin hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti.

Mehdi TURĞUT Kimdir?

1978´te Muş´ta doğan Mehdi TURĞUT İlk ve Ortaöğrenimini İzmir ve Muş´un değişik okullarında sürdürdü. Cumhuriyet Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirip 2000 yılında Hilvan Ovacık İlköğretim okulunda göreve başladı. Şanlıurfa Orhan Gazi Lisesi, ÇEAŞ Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi gibi birçok okulda öğretmenlik, yöneticilik, Hilvan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü görevinde bulundu. Bu göreve gelmeden önce Hilvan İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapıyordu. Bir çok sivil toplum kuruluşunda kurucu üyelik yapıp, süreli yayınlarda da yazıları çıkmıştır. Almanca bilmektedir. Evli olup 2 çocuk babasıdır.

Bizde www.viransehirsondakika.com yönetimi olarak Eski Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş'e hizmetlerinden ötürü teşekkür eder, her iki Müdüre yeni görevinlerinde başarılar dileriz...

Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Viranşehir Milli Eğitim Sinan Ateş Mehdi Turğut Viranşehir Eğitim Viranşehir Eğitim Haberleri Viransehir Son Dakika Hilvan Milli Eğitim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX