AK PARTİ ADAYI EKİNCİ’DEN EV TOPLANTILARI


AK PARTİ ADAYI EKİNCİ’DEN EV TOPLANTILARI

.

AK PARTİ ADAYI EKİNCİ’DEN EV TOPLANTILARI
Bu içerik 347 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde AK Parti Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci, ev toplantıları düzenleyerek halkın talep ve sorunlarını dinliyor.

Seçim çalışmaları kapsamında merkez ve kırsal mahallede gitmedik yer çalmadık kapı bırakmamak adına ziyaret ve temaslarını sürdüren Başkan Adayı Ekinci, düzenlediği ev toplantılarında talep ve sorunları dinleyerek, çözüm için görev beklediğini söyledi.

Göreve gelmeleri halinde hizmete susamış bir ilçeyi kalkındıracaklarını vurgulayan Ekinci, bu amaçla destek ve dua istedi.

Düzenlenen ev toplantılarının oldukça olumlu geçtiğini sözlerine ekleyen Ekinci, “ Halkımızdan gördüğümüz teveccüh ve destekle çalışma hevesimiz iki kat arttı. Buda bizleri oldukça mutlu ediyor. İnşallah halkımızın vereceği destek ile 31 Mart günü sandıkta AK Parti’nin zaferi ile ayrılarak hizmete susamış ilçemize hizmet getireceğiz.” Diye konuştu.

Ekinci'ye ev toplantılarında AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı ve  Meclis Üyesi Adayları eşlik etti.

Haber : Abdulkadir DAĞ

AK PARTİ ADAYI EKİNCİ’DEN EV TOPLANTISI Salih Ekinci Ali Tekin Halil Özşavlı AK Parti Viranşehir Viranşehir Belediye Başkan Adayı Ev Toplantısı Şanlıurfa AK Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX