BAŞKAN ADAYI EKİNCİ VE BAŞKAN TEKİN’DEN KIRSAL MAHALLE MESAİSİ


BAŞKAN ADAYI EKİNCİ VE BAŞKAN TEKİN’DEN KIRSAL MAHALLE MESAİSİ

.

BAŞKAN ADAYI EKİNCİ VE BAŞKAN TEKİN’DEN KIRSAL MAHALLE MESAİSİ
Bu içerik 417 kez okundu.

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Ziraat Mühendisi Salih Ekinci, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ile birlikte Kırsal mahalleri ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Başkan Adayı Ekinci ve Başkan Tekin, hafta sonu mesailerine Kırsal Mahallelerde başladı.

Mahalle sakinleri ile yapılan ev toplantılarında bir araya gelen Tekin ve Ekinci, vatandaşlara 31 Mart yerel seçimlerinin önemini anlatarak, destek ve dua istedi.

Belediyeyi koltukta değil, sahada yöneteceğini yineleyen Başkan Adayı Ekinci, Bir Viranşehirli olarak gerek şehir merkezi, gerek kırsal mahalle sorunlarını çok iyi bildiğini, bu sorun ve sıkıntıların tek çözümünün AK Parti Belediyeciliğinden geçtiğinin altını çizdi.

‘ Viranşehir’i metropollerin en güzeliyle yarıştırmak istiyoruz ’

Viranşehir halkının 31 Mart’ta tarih yazacağından hiç şüphe duymadığını ifade eden Ekinci, hedeflerinin Viranşehir’i metropollerin en güzel kentleriyle yarıştırmak olduğunu kaydetti.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ise, AK Kadrolarının koltuk sevdalısı olmadığını belirterek, davlarının sadece millete hizmet etmek olduğunu söyledi.

Vatandaşlardan partilerine ve davlarına sahip çıkmalarını isteyen Tekin, “31 Mart’ta, Türkiye, Şanlıurfa ve Viranşehir kazanacak” dedi.

Ekinci ve Tekin yapılan konuşmaların ardından Mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyerek, tek tek not aldı.

Mahalle sakinleri ise, Ekinci ve Tekin’e inanıp, güvendiklerini belirterek, sonuna kadar partilerinin ve davalarının yanında olduklarını kaydettiler.

 

BAŞKAN ADAYI EKİNCİ VE BAŞKAN TEKİN’DEN KIRSAL MAHALLE MESAİSİ Viranşehir Son Dakika Viranşehir Haberleri AK Parti Viranşehir Viranşehir Salih Ekinci Ali Tekin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX