MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TURĞUT’TAN KURS DENETİMİ


MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TURĞUT’TAN KURS DENETİMİ

.

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TURĞUT’TAN KURS DENETİMİ
Bu içerik 249 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Müdürlüğü görevine getirilen Mehdi Turğut, Okullarda açılan kursları ziyaret ederek bir takım denetimlerde bulundu.

Denetimler kapsamında Viranşehir Fen Lisesi ve Sakarya İlkokulunda açılan kursları ziyaret eden Turğut, Şube Müdürü Ekrem İştin ile birlikte kursları inceledi.

Kurs denetleyen Turğut Öğretmen ve Öğrencilerle yakından ilgilenerek, Viranşehir’de Eğitimin gelişmesi için gönül birliğiyle çalışacaklarını vurguladı.

Bu anlamda eğitim kalitesinin arttırılmasında değerli öğretmenlerin büyük gayreti olacağını vurgulayan Turğut, açılan kursların hayırlı ve uğurlu olmasını temenni edip Öğretmenlere çalışmalarında başarılar diledi.

Sakarya İlkokulunda açılan DYK kursuna yoğun katılım olduğunu ve bu katılımlardan ötürü memnuniyet duyduğunu dile getiren Turğut, Kurs sonucunda öğrencilerin LGS ve YKS gibi sınavlarda önemli başarılara imza atacağına olan inançlarının tam olduğunu kaydetti.

' Viranşehir'de Eğitimin başarı hikayesi ortak aklın mürekkebinde yazılacak '

Viranşehir’in eğitiminde başarı hikayelerinin ortak aklın mürekkebinde yazılacağını sözlerine ekleyen Turğut, Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Yaklaşık 2 saat süren kurs denetimlerinde Okul Müdürleri ve Öğretmenler Çiçeği burnunda Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turğut’a yeni görevinde başarı dileyerek, ziyaretlerin kendilerini motive ettiğini kaydetti.

Haber : Abdulkadir DAĞ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX