VİRANŞEHİR DERNEĞİ’NDEN ÖRNEK ' SOSYAL SORUMLULUK ' ÇALIŞMASI !


VİRANŞEHİR DERNEĞİ’NDEN ÖRNEK ' SOSYAL SORUMLULUK ' ÇALIŞMASI !

.

VİRANŞEHİR DERNEĞİ’NDEN ÖRNEK ' SOSYAL SORUMLULUK ' ÇALIŞMASI !
Bu içerik 345 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan Viranşehir Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, örnek teşkil edecek çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

Sosyal sorumluluk projelerine her fırsatta değer veren ve katkı sunan Viranşehir Derneği, bu anlamda Doğayı sevdirmek, korumak ve güzelleştirmek adına 10 yıl önce Viranşehir Anaokuluda Dernek tarafından dikilen Ağaçların bakım ve budaması için çalışma başlattı.

Tamamen gönüllü üyelerin katkısı ile Dernek Başkanı Murat Karadaş’ın öncülüğünde gerçekleştirilen çalışmaya Viranşehir Derneği Başkanı Murat Karadaş,Viranşehir Anaokulu Müdürü Muharrem Aşkın ve çok sayıda doğasever katıldı.

Rahman süresinin 60. ayeti olan ‘ Güzelliğin karşılığı elbette güzelliktir ’ hayır harekatı ile çalışma başlatan Viranşehir Derneği, 10 yıl önce dikilen ve ağaç haline gelen fidanların bakım ve budamasını gerçekleştirdi.

Yapılan sosyal sorumluluk çalışması hakkında kısa bir açıklama yapan Viranşehir Derneği Başkanı Murat Karadaş, Viranşehir Derneği’nin hayra çağıran bir hareket olduğunu vurgulayarak, bu kapsamda sosyal sorumluluk projelerine önem verdiklerini söyledi.

Doğanın korunması, güzelleşmesi adına Dernek olarak her daim örnek teşkil edecek çalışmalara katkı sunmak için hazır olduklarını sözlerine ekleyen Karadaş, Başlatılan sosyal sorumluluk projesine destek veren ve katkıda bulunan herkese teşekkür ederek hayır dualarında bulundu.

Haber : Abdulkadir DAĞ

Viranşehir Derneği Başkanı Murat Karadaş Viranşehir Viranşehir Derneği Viranşehir Haberleri Şanlıurfa Viranşehir Son Dakika Fidan Dikimi Ağaç Budama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX