VİRANŞEHİR’Lİ YAZAR’IN MERAKLA BEKLENEN KİTABI ÇIKTI !


VİRANŞEHİR’Lİ YAZAR’IN MERAKLA BEKLENEN KİTABI ÇIKTI !

.

VİRANŞEHİR’Lİ YAZAR’IN MERAKLA BEKLENEN KİTABI ÇIKTI !
Bu içerik 881 kez okundu.

Şanlurfa’nın Viranşehir İlçesinde uzun yıllar kamu hizmeti yürüten Viranşehir’li Yazar Dinçer Sayan’ın merakla beklenen kitabı çıktı.

4 yıla yakın bir süre içerisinde büyük bir emek ve zahmetle hazırlanılarak baskımı gerçekleştirilen ‘ TELAFİ ’ isimli roman, Yenişehir mahallesi Faruk Kitap ve Kırtasiye evinde satışa sunuldu.

Tüm gençlere rehber niteliğinde olan ‘ TELAFİ ’ isimli roman kitabı, bütün değerlerin yok olmaya yüz tuttuğu bir dönemde, aşkın en temiz ve saf halini, toplumun temel direği olan ailenin samimi ve sağlam başlarını, günümüzde çürümeye yüz tutmuş ve içi boşaltılmış değerleri özgün bir dille okuyucuya aktarmayı hedeflerken, Genel olarak gençlere ve ebeveynlere önemli mesajlar içeren, toplum güvenliği ve huzurunu hedefleyen bir kurgudur.

Konu ile ilgili Viranşehir’li Yazar Dinçer Sayan,’ TELAFİ ’ isimli romanın ilk satış noktasının Faruk Kitap ve Kırtasiye olduğunu belirterek, kitabın değerli okurlarını beklediğini söyledi.

Perşembe gününden itibaren İdefix, Alfa, İnkılap, Kitapyurdu ve D&R gibi online mağazalarında da satışa sunulacağını sözlerine ekleyen Sayan, Kitaba ulaşmak isteyenlerin Faruk Kırtasiye’ye gelip buradan kitabı temin edebileceklerini kaydetti.

Haber : Abdulkadir DAĞ

Viranşehir'li Yazar Dinçer Sayan Viranşehir Yazar Dinçer Sayan Yazar Viranşehir Şanlıurfa Kitap Haberleri Şiir Haber Haberler Viranşehir Son Dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX