KELEŞABDİOĞLU'NDAN AK PARTİ ADAYI EKİNCİ'YE DESTEK


KELEŞABDİOĞLU'NDAN AK PARTİ ADAYI EKİNCİ'YE DESTEK

KELEŞABDİOĞLU'NDAN AK PARTİ ADAYI EKİNCİ'YE DESTEK
Bu içerik 1501 kez okundu.

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde,bir dönem Belediye Başkanlığı yapmış olan İbrahim Halil Keleşabdioğlu,Salih Ekinci seçim bürosuna gelerek AK Parti Adayı'na destek verdiğini belirtti.

Viranşehir'de Anavatan Partisi ( ANAP )'nden Belediye Başkanlığı görevini yürüten eski Başkan Keleşabdioğlu,AK Parti Viranşehir Aday Salih Ekinci'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Seçim bürosuna büyük bir kalabalık ile gelen Keleşabdioğlu,AK Parti Adayı'nın Viranşehir için şans olduğunu vurguladı.

Salih Ekinci'nin Viranşehir için bir dönüş noktası olduğunu söyleyen Keleşabdioğlu, " Salih kardeşimiz genç,bilgili ve yetenekli olmasının yanı sıra AK kişiliği olan biridir.Bu anlamda bizlerde 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerde Salih Kardeşimize sahip çıkmak ve destek vermek için ziyarette bulunduk.Umuyoruz ki 1 Nisan günü Viranşehir AK Belediyecilik ile tanışacaktır " Diye konuştu.

AK Parti Adayı Ekinci ise, ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ederek," Viranşehir'de yıllarını siyasete adamış ve belediye başkanlıkları yapmış büyüğüm Ağabeyim İbrahim Halil Keleşabdioğlu bunlardan birisidir.Desteği bizim için çok anlamlıdır.Bu vesile ile ziyareti bizleri mutlu etmenin yanında onore etmiştir.Kendisine çok teşekkür ediyor,saygılar sunuyorum." Şeklinde konuştu.

Haber : Abdulkadir DAĞ

KELEŞABDİOĞLU'NDAN BAŞKAN ADAYI EKİNCİ'YE DESTEK İbrahim Halil Keleşabdioğlu Salih Ekinci Mehmet Ekinci Viranşehir AK Parti Viranşehir Siyaset Şanlıurfa AK Parti Eski Belediye Başkanı Viranşehir Eski Belediye Başkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX