VİRANŞEHİR’DE HDP ADAYLARI’NDAN AK PARTİ ADAYI EKİNCİ’YE İADE-İ ZİYARET


VİRANŞEHİR’DE HDP ADAYLARI’NDAN AK PARTİ ADAYI EKİNCİ’YE İADE-İ ZİYARET

.

VİRANŞEHİR’DE HDP ADAYLARI’NDAN AK PARTİ ADAYI EKİNCİ’YE İADE-İ ZİYARET
Bu içerik 722 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde, HDP Belediye Başkan Adayları Hıdır Oktay ve Roza Yazmacı, AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci’ye iadei ziyarette bulundu.

31 Mart 2019 tarihinde yapılması planlanan mahalli idareler seçimlerine sayılı günler kala, seçim heyecanı giderek artıyor.

Daha önce AK Parti Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci’nin HDP Adaylarına yaptığı ziyaretin ardından, bugün HDP Heyeti Salih Ekinci seçim bürosuna gelerek Ekinci’ye iadei ziyaret gerçekleştirdi.

HDP Meclis üyelerinde yer aldığı Heyet, Salih Ekinci seçim bürosunda AK Parti Adayı Ekinci’ye başarı dileklerinde bulundu.

AK Parti Adayı Salih Ekinci ise, ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğu dile getirerek, bunun bir demokrasi yarışı olduğunu ve 1 Nisan tarihinde kazananın Viranşehir olacağını vurguladı.

AK Parti olarak 1 Nisan günü Viranşehir Belediyesini gönül Belediyeciliği ile birlikte AK Belediyecilikle tanıştırmayı arzuladıklarını sözlerine ekleyen Ekinci, HDP Heyetine ziyaret için teşekkür etti.

Haber : Abdulkadir DAĞ

Hıdır Oktay Roza Yazmacı Salih Ekinci HDP Viranşehir AK Parti Viranşehir Seçim AK Parti Viranşehir VİRANŞEHİR’DE HDP ADAYLARI’NDAN AK PARTİ ADAYI EKİNCİ’YE İADEİ ZİYARET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX