VİRANŞEHİR BELEDİYESİ RAFADAN TAYFA KAHRAMANLARINI ÖĞRENCİLERLE BULUŞTURDU


VİRANŞEHİR BELEDİYESİ RAFADAN TAYFA KAHRAMANLARINI ÖĞRENCİLERLE BULUŞTURDU

.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ RAFADAN TAYFA KAHRAMANLARINI ÖĞRENCİLERLE BULUŞTURDU
Bu içerik 303 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde, sosyal etkinliklere büyük önem veren Viranşehir Belediyesi, TRT Çocuk'un sevilen çizgi filmi Rafadan Tayfa Kahramanları’nı ilçeye getirerek çocuklarla buluşturdu.

Kültür ve Sanat İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinlik çerçevesinde,Viranşehir'de 2 bin öğrenci Kültür Merkezinde TRT Çocuk’un sevilen çizgi film kahramanlarını izleme fırsatı buldu.

4 seans eşliğinde oynanan Rafadan Tayfa oyununu Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi, İbrahim Çoban ve Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turğut izledi.

Ekranda izledikleri karakterleri yakından görme fırsatı bulan minik öğrenciler mutlu bir gün geçirdiklerini belirterek, Viranşehir Belediyesine teşekkür etti.

Gösterinin ardından kısa bir açıklama yapan Viranşehir Belediye Başkan yardımcısı Arslan Çiftçi, “Minik öğrencilerimizin keyifli saatler geçirmesine vesile olan çizgi film kahramanlarına teşekkür ediyorum.Viranşehir Belediyesi olarak 2 Bin öğrencimiz bu heyecanı canlı olarak yaşadı.Onların bu mutluluğunu görmek bizleri fazlasıyla mutlu etmiştir.Amacımızda onları bir nebze olsun ders stresinden uzak tutup keyifli vakit geçirmelerini sağlamaktır. ” Diye konuştu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turğut ise, etkinlik için Viranşehir Belediyesi'ne ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Haber : Abdulkadir DAĞ

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ RAFADAN TAYFA KAHRAMANLARINI ÖĞRENCİLERLE BULUŞTURDU Rafadan Tayfa Viranşehir Belediyesi Rafadan Tayfa Viranşehir Şanlıurfa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX