EKİNCİ, ‘ VİRANŞEHİR’İN HİZMET EKSİKLİĞİNİ GİDERECEĞİZ ’


EKİNCİ, ‘ VİRANŞEHİR’İN HİZMET EKSİKLİĞİNİ GİDERECEĞİZ ’

.

EKİNCİ, ‘ VİRANŞEHİR’İN HİZMET EKSİKLİĞİNİ GİDERECEĞİZ ’
Bu içerik 184 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde, 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Ekinci, Viranşehir’in hizmete ihtiyacı olduğunu vurguladı.

Seçim çalışmaları kapsamında Kışla mahallesi esnafını ziyaret eden AK Parti Adayı Ekinci, gece gündüz demeden ziyaretleri sürdürüyor.

Ekinci, Esnaf ziyaretlerinin ardından kırsal mahallelerde de ev toplantıları düzenleyerek, Viranşehir’in ve Viranşehirlilerin hizmete ihtiyacı olduğunu belirtip, bu hizmetlerin hayata geçirilmesi için göreve talip olduğunu söyledi.

Tevazu, gayret ve samimiyet ile çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmamak adına yoğun tempo ile ziyaretlerini sürdüren Ekinci, “ Esnaf ziyaretinde halkımızın yoğun ilgisi ile karşılaşıyoruz. Onların talep ve sorunlarını dinleyip çözüm üretmek için görev verilmesini istiyoruz.Bu anlamda halkımızdan aldığımız enerji bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Çünkü Viranşehir halkı AK Parti’ye ve AK Davaya olan inançları tam. İnşallah bizlerde onlara hizmetkar olmaya geliyoruz. Bizlere gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.31 Mart günü Allah’ın izni ile Viranşehir’i AK Belediyecilik tanıştıracağız. Bu anlamda halkımızın desteğine ihtiyacımız var. ” Diye konuştu.

Haber : Abdulkadir DAĞ

EKİNCİ ‘ VİRANŞEHİR’İN HİZMET EKSİKLİĞİNİ GİDERECEĞİZ ’ AK Parti Viranşehir Salih Ekinci Ali Tekin Seçim çalışmaları Urfa Haberler Siyaset
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX