VİRANŞEHİR’DE AK PARTİ KADIN KOLLARI SEÇİM BÜROSU AÇILDI


VİRANŞEHİR’DE AK PARTİ KADIN KOLLARI SEÇİM BÜROSU AÇILDI

.

VİRANŞEHİR’DE AK PARTİ KADIN KOLLARI SEÇİM BÜROSU AÇILDI
Bu içerik 549 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde, AK Parti Kadın Kolları seçim irtibat bürosu açıldı.

İlçede daha önce açılan 3 seçim bürosunun ardından,bir seçim bürosu açılışı da Kadın Kollarından geldi.

İlçenin yenişehir mahallesinde açılan seçim bürosu açılışına, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin, AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Ziraat Mühendisi Salih Ekinci, Eşi Sibel Ekinci, Kadın Kolları Başkanı Kadriye Barış, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Garip Köroğlu, Kadın Kolları Eski Başkanı Asiye Bilici, Kadın Kolları üyeleri ve çok sayıda partili kadın katıldı.

Yoğun katılımın olduğu açılışta kısa bir konuşma yapan AK Parti Viranşehir ilçe Başkanı Ali Tekin, seçim büronun hayırlara, 31 Mart seçimlerinin zaferle sonuçlanması dileğinde bulundu.

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci ise, seçim bürosunun hayırlı ve olması dileğinde bulunarak, “ Belediye Başkanı, Milletvekili veya Bakan olmak önemli değil. Önemli olan insanların gönlüne ve kalbine girebilmektir. Kalbinizde, gönlünüzde, bu kardeşinize yer açtığınız için hepinize şükranlarımı sunuyorum. Bizler bu hizmet yoluna sizlerle beraber çıktık. Viranşehir’in yarınlarını, Viranşehir’in geleceğini sizlerle beraber inşallah inşa edeceğiz. Bizler bu yola çıkarken milletimize hakim olma niyetiyle değil. Milletimize hadim olma niyetiyle yani hizmetkar olma gayesiyle bu yola çıktık. İlkemiz insanların en hayırlısı, insanlara faydası olan kişidir. Bu ilkeyle milletimize, memleketimize hizmet ederek ilçemizi hep beraber yeniden inşa edeceğiz.” Dedi.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Kadriye Barış’da; Memlekete hizmet için çıktıkları yolculuğun sonunda zaferi kazanan taraf olacaklarını söyledi.

Her seçimi birbirinden önemli bildiklerini belirten Barış, “ Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de kapı kapı dolaşarak davamızı anlattık. Bizim yolculuğumuz makam mevki için değil, milletimize, memleketimize hizmet için çıkılan bir yolculuktur. İnşallah 31 Mart Ülkemizin, İlimizin ve İlçemizin hizmetleriyle büyümeye devam edeceği yeni bir tarih olacaktır. Rabim 31 Mart’ı bize bayram eylesin” Diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından seçim bürosu dualar eşliğinde açıldı.

VİRANŞEHİR’DE AK PARTİ KADIN KOLLARI SEÇİM BÜROSU AÇILDI Kadriye Barış Viranşehir AK Parti Ali Tekin Garip Köroğlu Salih Ekinci Viranşehir Haberleri Viranşehir Siyaset Şanlıurfa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX