AK PARTİ ADAYI EKİNCİ’YE DESTEK HER GEÇEN GÜN ARTIYOR


AK PARTİ ADAYI EKİNCİ’YE DESTEK HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

.

AK PARTİ ADAYI EKİNCİ’YE DESTEK HER GEÇEN GÜN ARTIYOR
Bu içerik 387 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde, 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala AK Parti’den Belediye Başkan Adayı olan Salih Ekinci’ye destek her geçen gün artıyor.

Seçim çalışması kapsamında İlçenin Ceylanpınar caddesi üzerinde açılan Salih Ekinci seçim irtibat bürosu gün boyu gece geç saatlere kadar seçmenlerin akınına uğruyor.

Seçim bürosuna gelen AK Parti seçmenleri, Salih Ekinci’ye destek vereceklerini belirterek, 31 Mart günü seçiminde galip gelen parti’nin AK Parti olacağını savunuyor.

Viranşehir’de yıllardır özlemle beklenen ve arzu edilen hizmetin AK Parti Adayı Salih Ekinci ve AK Belediyecilik ile geleceğini vurgulayan seçmenler, “ Viranşehir’de eksik hizmetlerin AK Parti ile geleceğine inancımız tamdır. Bu anlamda Viranşehirimiz 31 Mart günü inşallah AK Belediyecilik ile tanıştıktan sonra şehrimiz ve geleceğimiz teminat altına alınmış olacaktır. Bunun için AK Parti ve Salih Ekinci diyoruz.” İfadelerini kullandılar.

AK Parti Adayı Salih Ekinci ise, “ Viranşehir’de yaşayan vatandaşlarımız Viranşehirli, okumuş, bilgili, kültürlü, genç, dinamik ve proje adamı bir belediye Başkanı talep ediyordu. Bende diyorum ki; Viranşehirli derseniz ben Viranşehirliyim, Okumuş derseniz Ben Ziraat Mühendisiyim, Bilgili derseniz Viranşehiri mahalle mahalle, köy köy bilirim. Kültürlü derseniz Atalarımızdan gelen kültürümüz var derim, Genç ve dinamik derseniz ben daha yolun başındayım.” Diye konuştu.

Haber : Abdulkadir DAĞ

AK PARTİ ADAYI EKİNCİ’YE DESTEK HER GEÇEN GÜN ARTIYOR Viranşehir AK Parti Salih Ekinci Urfa Bahattin Yıldız Şanlıurfa Siyaset Viransehir Haberleri Viranşehir Son Dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX