EKİNCİ, ‘ GENÇLERİN DESTEĞİ İLE SORUNLARIN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ ’


EKİNCİ, ‘ GENÇLERİN DESTEĞİ İLE SORUNLARIN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ ’

.

EKİNCİ, ‘ GENÇLERİN DESTEĞİ İLE SORUNLARIN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ ’
Bu içerik 341 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde AK Parti Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci, yerel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Seçim çalışması kapsamında ayrıştıran değil, birleştiren belediyecilik anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Ekinci, AK Parti’nin gençlere büyük önem verdiğini belirterek, bu anlamda Viranşehir’deki yerel seçimlerde gençlerin vereceği destek ile sorunların üstesinden geleceğini söyledi.

Seçim çalışması nedeniyle Özel Halk Otobüsüne binen Başkan Adayı Ekinci, Otobüste gençlerin talep ve sorunlarını dinleyerek destek istedi.

Görev verildiği takdirde talep edilen sorunların el birliği ile çözüme kavuşturulacağını vurgulayan Ekinci, “ Viranşehir şehir içi minibüslerinde vatandaşlarımızla hem yolculuk yaptık, hemde sohbet etme fırsatı bulduk. Daha önce projelerimiz arasında açıkladığımız gibi Viranşehir'de şehir içi ulaşımı modern standartlara ulaştıracağız. Şehir içi ulaşım araçlarının yenilenmesi ve kart sistemine geçilmesi için gerekli çalışmayı yapacağız. Bu anlamda gençlerimizin desteğine ihtiyacımız var. ” Diye konuştu.

Ekinci’ye Halk Otobüsü yolculuğunda Viranşehir Özel Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı Abdulkadir Kabay eşlik etti.

Haber : Abdulkadir DAĞ

EKİNCİ ‘ GENÇLERİN DESTEĞİ İLE SORUNLARIN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ ’
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX