EKİNCİ, ' SÖZ VERDİK YAPIYORUZ '


EKİNCİ, ' SÖZ VERDİK YAPIYORUZ '

.

EKİNCİ, ' SÖZ VERDİK YAPIYORUZ '
Bu içerik 386 kez okundu.

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde AK Parti Belediye Başkan Adayı Ziraat Mühendisi Salih Ekinci, geçtiğimiz hafta Sanayi sitesi esnafına verdiği müjdenin ardından kilitli parke taşları getirildi.

Ekinci, 31 Mart yerel seçimler çalışması kapsamında geçen hafta Sanayi esnafını ziyaret etmişti.Esnaf ziyaretinde talep ve sorunları dinleyen Ekinci, Esnafa yeni Sanayi sitesine kilitli parke taşının en kısa sürede döşeneceğini mijdelemişti.Verilen sözün ardından kilitli parke taşları bugün getirilerek hazırlıklara başlandı.

Konu ile ilgili olarak AK Parti Adayı Ekinci, Yeni Sanayi sitesine giderek kilitli parkeleri inceledi.Burada kısa bir açıklama yapan Ekinci," Söz verdiğimiz gibi kilitli parkeler geldi hazırlıklar başladı. " Dedi.

Ekinci," İlçemizde uzun yıllar özlemle beklenen Sanayi sitesinin yol sorunu inşallah en kısa sürede giderilecek.Bu anlamda Viranşehir Belediyesi'ne destek ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.İnşallah göreve geldiğimiz takdirde halkımıza en güzel hizmetleri yapacağız. Çünkü AK Parti hizmet partisidir.Bizde bunun bir neferi olarak Viranşehirimizi gönül gönüle, ve el birliğiyle kalkındırmak için durmadan çalışacağız.Şimdiden kilitli parkelerin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum."Diye konuştu.

Haber : Abdulkadir DAĞ

EKİNCİ ' SÖZ VERDİK YAPIYORUZ ' Salih Ekinci AK Parti Viranşehir Sanayi Sitesi Sanayi Ali Tekin Şanlıurfa Viranşehir Son Dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX