AK PARTİ ADAYI EKİNCİ’DEN MERMERCİLER KOOPERATİFİNE ZİYARET


AK PARTİ ADAYI EKİNCİ’DEN MERMERCİLER KOOPERATİFİNE ZİYARET

.

AK PARTİ ADAYI EKİNCİ’DEN MERMERCİLER KOOPERATİFİNE ZİYARET
Bu içerik 280 kez okundu.

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci, yerel seçimler kapsamında esnaf ziyaretine devam ediyor.

31 Mart yerel seçimleri öncesi esnafları ziyaret ederek talep ve sorunları dinlemeyi sürdüren AK Parti Adayı Ekinci, bu kapsamda Viranşehir Mermerciler ve İnşaatçılar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifine ziyaret edip dua ve destek istedi.

Ekinci, göreve verilmesi halinde tüm esnafı kucaklayacağını sözlerine ekleyerek, Esnaf ayrımı yapmaksızın gerekli tüm çalışmayı yapacaklarını söyledi.

Viranşehir’de mermerciler sitesi için bir an önce çalışma başlatıp esnafı rahatlatacaklarını dile getiren Ekinci, “ Esnafımızın her zaman yanında olacağız. Onları hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Esnaf kardeşlerimizi rahatlatmak adına ne gerekiyorsa hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağız. Her türlü imkanı sağlayarak İlçemize kaliteli modern bir Mermerciler sitesini inşa edeceğiz. Bunun içinde destek gerekli. Bugün buraya gelerek Mermerciler esnafımızdan dua ve destek istedik. İnşallah 31 Mart günü bize gerek esnafımız gerekse de halkımız verecekleri destekle belediye başkanlığı görevini tevdi edecektir.” Diye konuştu.

Mermerci Kooperatifi yönetimi ise, ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirterek, AK Parti Adayı Salih Ekinci’ye başarı dileklerinde bulundu.

Viranşehir Sanayi Odası Başkanı Mustafa Bayrak’ın da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Adayı Ekinci’ye AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, Gençlik Kolları Başkanı M.Garip Köroğlu ve Mermerciler Kooperatifi yönetimi eşlik etti.

Haber : Abdulkadir DAĞ

 

Viranşehir Mermerciler Kooperatifi Viranşehir Sanayi Odası Salih Ekinci Mermerciler Ali Tekin AK Parti Viranşehir Viranşehir Son Dakika Esnaf Ziyaretleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX