VİRANŞEHİR’Lİ ÖĞRENCİ TÜRKİYE 3’NCÜSÜ OLDU


VİRANŞEHİR’Lİ ÖĞRENCİ TÜRKİYE 3’NCÜSÜ OLDU

VİRANŞEHİR’Lİ ÖĞRENCİ TÜRKİYE 3’NCÜSÜ OLDU
Bu içerik 273 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde, İmam Hatip Ortaokulu Öğrencisi Medine Tokacı Türkiye 3’ncüsü oldu.

TÜGVA (Türkiye Gençlik Vakfı) tarafından Öğrencilerin hadisleri öğrenmesi, zihin dünyalarında canlandırması ve bu hadisler ışığında hayatlarını sürdürmeleri amacıyla Türkiye’deki ortaokullar arasında gerçekleşen ‘ Çizimlere 40 Hadis ’ adlı resim yarışmasında Viranşehir İmam Hatip Ortaokulu Öğrencisi Medine Tokacı, büyük başarı elde etti.

Yarışma sonrası dereceye giren Medine Tokacı, Okul Müdürü İdris Taçar, Okul Rehberlik Öğretmeni Zeki Kapat ve TÜGVA Viranşehir İlçe temsilcisi Erol Direk ile birlikte Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş’i makamında ziyaret etti.

‘ Bu Gurur Hepimizin ’

Ziyarette Tokacı ile yakından ilgilenen Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş,  “ TÜGVA Vakfının düzenlemiş olduğu resim yarışmasında Türkiye çapında dereceye giren ve ilçemizi gururlandıran öğrencimiz Medine Tokacı’yı tebrik ediyorum. Başarılarının hayatı boyunca devam etmesini diliyorum. Okul Müdürü İdris Taçar’a, yarışmada öğrencimize rehberlik eden Zeki Kapat’a ve hayırlı bir nesil yetiştirilmesine katkı sağlayan TÜGVA Vakfı İlçe Temsilcisi Erol Direk’e teşekkür ediyorum. Bu gurur hepimizindir. Yetenekli öğrencilerimizi onurlandırarak sahip çıkmalıyız. ”Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX