EKİNCİ, “ HİZMET VE GÖNÜL KAPILARIMIZ STKLARA AÇIK OLACAK ”


EKİNCİ, “ HİZMET VE GÖNÜL KAPILARIMIZ STKLARA AÇIK OLACAK ”

.

EKİNCİ, “ HİZMET VE GÖNÜL KAPILARIMIZ STKLARA AÇIK OLACAK ”
Bu içerik 273 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde, AK Parti Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci, seçim çalışmalarına devam ediyor.

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala temposunu iyiden iyiye arttıran Ekinci, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ile birlikte Eğitim Bir-Sen Şube Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Ekinci, STK ziyaretleri kapsamında Eğitim Bir-Sen Şubesini ziyaret ederek, “ Yönetimde olduğumuz sürece hizmet kapılarımız ve gönül kapılarımız STK’lara açık olacak.”Dedi.

Demokrasinin temel taşı olan STK’lara büyük önem verdiklerini belirten Ekinci, “ STK’larımız ile işbirliği ve dayanışma içerisinde olur birçok programı ve çalışmayı birlikte gerçekleştireceğiz. Allah’ın izni ile göreve geldiğimiz tarih itibari ile Derneklerimize, vakıflarımıza, gönüllü teşekküllerimize, her alanda birçok desteklerimiz, katkılarımız olacak. Bu anlamda onlarında bizlere vereceği destekle Viranşehir’imizi güzel günler bekliyor olacak .” Diye konuştu.

Eğitim Bir-Sen Viranşehir Şube Başkanı Ahmet Bilen ise, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, AK Parti Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci’ye teşekkür edip başarı dileklerinde bulundu.

Haber : Abdulkadir DAĞ

EKİNCİ “ HİZMET VE GÖNÜL KAPILARIMIZ STKLARA AÇIK OLACAK ” Salih Ekinci STK Ziyareti Ali Tekin Salih Ekinci Viranşehir Siyaset Şanlıurfa AK Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX