DERECİ, ‘ VİRANŞEHİR’E ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA DOĞALGAZ VERİLECEK ’


DERECİ, ‘ VİRANŞEHİR’E ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA DOĞALGAZ VERİLECEK ’

.

DERECİ, ‘ VİRANŞEHİR’E ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA DOĞALGAZ VERİLECEK ’
Bu içerik 274 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde, uzun yıllar ilçe halkı tarafından merakla beklenen doğalgaz hizmetinin önümüzdeki hafta verileceği belirtildi.

AKSA Doğalgaz tarafından Viranşehir’de yapılan çalışmalar neticesinde, İlçeye önümüzdeki hafta doğalgaz verileceğini Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ömer Dereci duyurdu.

Konu ile ilgili olarak Viranşehir’e gelen BOTAŞ yetkilileri ile Kaymakam Ömer Dereci, Organize Sanayi Bölgesi OSB’de bir araya geldi. BOTAŞ yetkilileri ile doğalgaz kabulü yaparken Kaymakam Ömer Dereci,“ Hayırlı ve uğurlu olsun Doğalgaz önümüzdeki hafta verilmeye başlanacak.” Dedi.

Dereci, Viranşehir halkının doğalgaz hizmetini hak ettiğini vurgulayarak, ilçeye doğalgazın en seri şekilde verilebilmesi için firma yetkilileri ile sürekli koordine içerisinde olacaklarını kaydetti.

Son olarak Doğalgaz şebekesi yaygınlaştırmayı arzuladıklarını sözlerine ekleyen Dereci, Yenişehir mahallesinde verilecek olan hizmetin, daha sonra diğer mahallelere de zaman içerisinde verileceğini söyledi.

Haber : Abdulkadir DAĞ

Viranşehir Doğalgaz AKSA Doğalgaz Viranşehir Viranşehir Haberleri Vİranşehir Kaymakamı Ömer Dereci Viranşehir Son Dakika Viranşehire doğalgaz ne zaman verilecek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX