EKİNCİ'DEN DOĞALGAZI YAYGINLAŞTIRMA SÖZÜ


EKİNCİ'DEN DOĞALGAZI YAYGINLAŞTIRMA SÖZÜ

.

EKİNCİ'DEN DOĞALGAZI YAYGINLAŞTIRMA SÖZÜ
Bu içerik 366 kez okundu.

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci, Viranşehir’e kazandırılan doğalgaz hizmetinin ilçenin tamamına yaygınlaştırılması için söz verdi.

AK Parti Adayı Ekinci, Viranşehir’de doğalgaz hizmetinin yaygınlaştırılması için üzerlerine düşen her türlü görevin yerine getirilmesi için hazır olduklarını ifade ederek,“ Kendi sorumluluk alanımızın dışındaki hizmetlerde de söz sahibi olmak istiyoruz. Bu anlamda ilçemizdeki kamu kurum ve kuruluşlar kanalıyla sağlanan hizmetlerinde ilçe halkına ulaştırılması yönünde çalışma sağlayacağız. Amacımız bu anlamda Viranşehir’i daha yaşanılır bir kent haline getirmektir.” Diye konuştu.

Viranşehir’de doğalgaz hizmetini kullanacak olan ilk mahallenin Yenişehir Mahallesi olduğunu ifade eden Ekinci, “  2018 yılında ilçemize doğalgaz hatları döşenmesi gerçeklemiş olup bu hizmet önümüzdeki hafta itibari ile verilmeye başlanacaktır. Şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Uzun yıllar halkımız özlemle beklediği hizmete nihayat kavuşacaktır. Hizmetin halkla buluşması ile vatandaşlarımız doğalgaz ile hayat bulacaktır.” Diye konuştu.

Çok büyük kolaylıklar sağlayan konforlu, rahat ve temiz yakıt doğalgazı Viranşehir halkının çok seveceğini ve benimseyeceğini aktaran Ekinci, “ Birçok mesken artık bu temiz ve zahmetsiz enerjiden istifade edecek. Hizmet götürürken, Viranşehir’i bir bütün olarak göreceğiz. İlçe merkezindeki hizmetlerin kırsal mahallelerde de olması konusunda hassasiyet göstereceğiz. Doğalgaz konforuna bütün hemşehrilerimizin sahip olması için Viranşehir Belediyesi olarak öncülük yapacağız. İlgili bütün kurumlarla temas halinde olacağız. Amacımız, doğalgazı bütün mahallelere yaygınlaştırmak” Şeklinde konuştu.

Haber : Abdulkadir DAĞ

Viranşehir Haberleri Viranşehir AK Parti Doğalgaz AKSA AK Parti Salih Ekinci Viransehir Son Dakika Haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX