HALTANLI AŞİRETİ'NDEN AK PARTİ ADAYI SALİH EKİNCİ'YE DESTEK


HALTANLI AŞİRETİ'NDEN AK PARTİ ADAYI SALİH EKİNCİ'YE DESTEK

.

HALTANLI AŞİRETİ'NDEN AK PARTİ ADAYI SALİH EKİNCİ'YE DESTEK
Bu içerik 994 kez okundu.

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde 31 Mart yerel seçimleri kapsamında ,Haltanlı Aşiretine mensup bir grup Salih Ekinci Seçim bürosuna gelerek AK Parti Adayı Salih Ekinci'ye destek sözü verdi.

Çok sayıda Haltanlı Aşireti'ne mensup bireyler AK Parti Adayı Salih Ekinci'ye destek için yürüdü.Akşam saatlerinde seçim bürosuna gelen Haltanlı Aşireti mensupları 31 Mart'ta Salih Ekinci'ye destek vereceklerini belirtti.
Seçim bürosuna gelen kalabalık grubu AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin,Kanaat Önderi Mehmet Ekinci ve AK Parti Adayı Salih Ekinci karşıladı.

Seçim bürosunda Haltanlı aşiretine kısa bir konuşma yapan Kanaat Önderi Mehmet Ekinci, " Viranşehir'de İnşallah 31 Mart sabahı başlayacak seçim serüveni ile beraber zafere ulaşacağımızdan eminim.Sizlerde bu coşkuyu bu sevgiyi görüyorum.Hep birlikte bu davaya sahip çıkacağız.Viranşehir'de 20 yıllık makus talihi yenmek için hep birlikte bir ve beraber olarak yarınlarımızı emin ellere teslim etmemiz lazımdır. Kutlu yolumuzda zafer vardır.Bunuda hep birlikte başaracağız.Desteğiniz ve katılımınız için hepinize teşekkür ediyorum." Dedi.

Ali Tekin,AK Parti'nin Adaletle mücadele eden ve Adaletin partisi olduğunu vurgulayarak, " Bizler Reis'i Cumhurun dediği gibi nerede mazlum varsa AK Parti oradadır ve sahip çıkmıştır.Bu anlamda 31 Mart yerel seçimleri Ülkemiz ve Viranşehir'imiz için büyük önem taşımaktadır.İnşallah sizlerinde desteği ile AK Parti'ye ve AK Davaya sahip çıkacağız.Viranşehir'imizi AK Belediyecilik ile tanıştıracağız.Desteğiniz için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum."Diye konuştu.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci ise, Haltanlı Aşireti'nin 31 Mart mimarının Salih Ekinci olması için destek verdiğini belirterek,Destekten ötürü Haltanlı Aşiretine teşekkür etti.

El birliği ile Viranşehir'i AK Belediyecilik ile buluşturacaklarına olan inancının tam olduğunu sözlerine ekleyen Ekinci,AK Parti'ye desteklerin ilerleyen günlerde artarak devam edeceğini kaydetti.

Haber : Abdulkadir DAĞ

 

AK Parti Salih Ekinci Ali Tekin Mehmet Ekinci Viranşehir Viransehir Haberleri Viransehir Son Dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX