EKİNCİ, ‘ GENÇLERİMİZİ UYUŞTURUCU İLLETİNDEN KURTARACAĞIZ ’


EKİNCİ, ‘ GENÇLERİMİZİ UYUŞTURUCU İLLETİNDEN KURTARACAĞIZ ’

.

EKİNCİ, ‘ GENÇLERİMİZİ UYUŞTURUCU İLLETİNDEN KURTARACAĞIZ ’
Bu içerik 224 kez okundu.

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci,31 Mart seçimlerinde göreve geldikleri takdirde çağımızın önemli problemlerinden biri olan madde bağımlılığı ile etkin mücadele edeceklerini söyledi.

Viranşehir’de uyuşturucuya bulaşan tüm gençlere sahip çıkarak onları el birliği ile topluma kazandıracaklarını vurgulayan Ekinci, “ Sevgili Viranşehirliler ve değerli genç kardeşlerim. Çağımızın en önemli problemlerinden biri de uyuşturucu kullanma alışkanlığıdır. İnsanın ruhunu, bedenini ve kısacası tüm benliğini saran bu kötü alışkanlıkla mücadele etmek, bizim için bir insanlık vazifesidir. Bu anlamda bu bataklığa düşmüş genç kardeşlerimize belediye bünyesinde açacağımız Rehabilitasyon merkezi ile sunacağımız imkanlarla bu kardeşlerimizin bu illetten kurtulmalarını sağlayacağız. Bununla birlikte yapacağımız en önemli şey gençlerimizin bu bataklığa düşmeden önce zihinsel olarak bilinçlendirmektir. Belediye bünyesinde açacağımız ücretsiz sanat, spor ve kültürel kurslarla onlara destek sağlayacağız. Böylece gençlerimizin enerjilerini olumlu mecralarda sarf etmelerini sağlayacağız. Ayrıca ailelerimizi de bilinçlendirip daha sağlıklı, üretken ve hayata umutla bakan bir Viranşehir gençliği ile hep beraber güzel bir gelecek inşa edeceğiz. Sağlık, mutluluk ve umut ile hep beraber. ” Diye konuştu.

Haber : Abdulkadir DAĞ

AK Parti Viranşehir Salih Ekinci Viranşehir Belediyesi Uyuşturucu mücadele 31 Mart Yerel Seçimleri Viranşehir Son Dakika Viranşehir Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX