AK ADAY ADAYI GÖREN, “ YAPTIKLARIM, YAPACAKLARIMIN TEMİNATIDIR ”


AK ADAY ADAYI GÖREN, “ YAPTIKLARIM, YAPACAKLARIMIN TEMİNATIDIR ”

AK ADAY ADAYI GÖREN, “ YAPTIKLARIM, YAPACAKLARIMIN TEMİNATIDIR ”
Bu içerik 157 kez okundu.

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Aday Adayı Eğitimci Sedat Gören, Viranşehir FM’in yayınladığı ‘ Seçime Doğru ’ programına katılarak iddialı açıklamalarda bulundu.

 

Viranşehir FM Genel Yayın Yönetmeni Garip Taşçı’nın hazırlayıp sunduğu ‘ Seçime Doğru ’ programa katılan AK Aday Adayı Sedat Gören, İdarecilik yıllarında yaptıkları, yapacaklarının teminatı olduğunu vurguladı.

Gönül Belediyeciliği anlayışı ile Viranşehir Halkına yıllardır özlemle beklediği hizmetleri sunabilmek ve ilçeye hak ettiği dev projeleri hayata geçirmek amacıyla göreve talip olduğunu ifade eden Gören, “ Vaatlerle değil, var olan gerçeklerle ” sloganıyla Viranşehir Belediyesi’ni yönetmek için kendisine olan güveninin tam olduğunu söyledi.

  

İdarecilik yıllarında bir birinden farklı projeleri hayata geçirerek önemli başarılara imza atan AK Aday Adayı Gören, “ Başarılarla dolu yıllarımı İdarecilik tecrübemle belediye hizmetlerine aktarmak ve halka sunmak istiyorum. Bu gaye ile hizmete talip oldum. Viranşehir için inşallah Gönül Belediyeciliğini hep birlikte inşa edeceğiz. Çünkü projeci ruhuyla ilçede var olan mevcut sorunları biliyorum ve kendime de bu sorunların üstesinden geleceğime de inanıyorum. Görev verilmesi halinde özlemle beklenen hizmetleri halkımıza sunmak için bir telefon kadar yakın olacağım.” Diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX