KARAKEÇİLİ AŞİRETİ'DE AK PARTİ'YE DESTEK VERDİ


KARAKEÇİLİ AŞİRETİ'DE AK PARTİ'YE DESTEK VERDİ

.

KARAKEÇİLİ AŞİRETİ'DE AK PARTİ'YE DESTEK VERDİ
Bu içerik 3878 kez okundu.

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler kapsamında AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci’ye destek her geçen gün artıyor.

İlçenin önde gelen Aşiretleri AK Parti’ye katılım sağlamayı sürdürüyor.

Viranşehir’i AK Belediyecilik ile tanıştırmak adına AK Parti’ye destek veren Aşiretler arasına Karakeçili Aşireti’de katıldı.

Bu kapsamda Karakeçili Aşireti mensupları, Ceylanpınar caddesi üzerinde bulunan Salih Ekinci seçim bürosuna gelerek AK Parti’ye destek sözü verdi.

“ Başkan Salih ” sloganı ile seçim bürosuna gelen Karakeçili Aşireti mensupları’nı Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özşavlı, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ve AK Parti Adayı Salih Ekinci karşıladı.

Seçim bürosunda AK Parti’ye katılım sağlayan Karakeçili Aşireti’ne ithafen konuşan Vekil Özşavlı, Karakeçili Aşireti AK Parti’nin bir neferi olarak daha önce olduğu gibi bu önemli seçim içinde kendi ailesinden vazgeçmeyerek AK Parti’ye destek sözü verdiğini söyledi.

Verilen destek ile birlikte her geçen gün güçlenerek 31 Mart seçimlerine hazırlandıklarını sözlerine ekleyen Özşavlı, zamanın küskünlük değil, birlik ve beraberlik zamanı olduğunu vurguladı.

Hep birlikte el ele vererek Viranşehir’i AK Belediyecilik ile tanıştırmak için mücadele ettiklerini anımsatan Özşavlı, AK Parti’ye gönül veren ve desteklerini sunan tüm aşiretlere ve mensuplarına teşekkür ederek hayır dualarında bulundu.

Haber : Abdulkadir DAĞ

 

Viranşehir Karakeçili Viranşehir AK Parti Salih Ekinci Viranşehir Viranşehir Son Dakika Ali Tekin Halil Özşavlı Mehmet Ekinci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX