VİRANŞEHİR BELEDİYESİ HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NE KÜTÜPHANE KAZANDIRDI


VİRANŞEHİR BELEDİYESİ HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NE KÜTÜPHANE KAZANDIRDI

.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NE KÜTÜPHANE KAZANDIRDI
Bu içerik 202 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde Eğitime büyük önem veren Viranşehir Belediyesi, Harran Üniversitesi Meslek Sağlık Yüksek Okulu (MYO)’ya Kütüphane kazandırdı.

Eğitime destek çalışması kapsamında Viranşehir Belediyesi, Harran Üniversitesi MYO’ya kütüphane kazandırarak eğitime katkı sundu.

Okula kazandırılan kütüphane Harran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mehmet Sabri Çelik, Viranşehir Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Ömer Çimşit ve Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi’nin katılımı ile açılışı yapılarak hizmete sunuldu.

Açılışın ardından kısa bir konuşma yapan Viranşehir Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Ömer Dereci, Kütüphanenin hayırlara vesile olmasını temenni ederek, Viranşehir’de eğitimin gelişebilmesi amacıyla yapılabilecek olan proje ve yatırımlara her zaman destek vereceklerini söyledi.

Harran Üniversitesi Rektörü Çelik ise, Kütüphanenin okula kazandırılmasından ötürü Viranşehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi’ye birer teşekkür plaketi takdim etti.

Haber : Abdulkadir DAĞ

Viranşehir Belediyesi Kütüphane Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci Arslan Çiftçi Prof.Dr. Mehmet Sabri Çelik Harran Üniversitesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX