VİRANŞEHİR’DE DODUKANLI AŞİRETİ’NDEN AK PARTİ'YE DESTEK


VİRANŞEHİR’DE DODUKANLI AŞİRETİ’NDEN AK PARTİ'YE DESTEK

.

VİRANŞEHİR’DE DODUKANLI AŞİRETİ’NDEN AK PARTİ'YE DESTEK
Bu içerik 726 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde, Dodukanlı Aşireti 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerinde kapsamında AK Parti'ye büyük katılım sağlayarak Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci’ye tam destek sözü verdi.

Viranşehir’in AK Belediyecilikle tanışması anlamında AK Parti Adayı Salih Ekinci’ye bir destek te Dodukanlı Aşireti’nden geldi.

AK Parti Belediye Meclis Üyesi Adayı Cuma Koyuncu’nun öncülüğünde büyük bir kitle halinde Dodukanlı Aşireti, Ceylanpınar caddesindeki Salih Ekinci seçim bürosuna gelerek AK Parti’yi destekleyeceklerini belirtti.

Seçim bürosuna gelen Dodukanlı Aşireti mensuplarını AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr.Halil Özşavlı, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ve AK Parti Adayı Salih Ekinci karşıladı.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci,Hizmet yolunda kendilerini yalnız bırakmayan Dodukanlı Aşireti’ne ve tüm hemşerilerime minnettarım diyerek, “  İlçemizin saygın aşiretlerinden biri olan Dodukanlı Aşireti’de bugün büyük bir katılımla seçim büromuza destek ziyaretinde bulundular. Bu kutlu yolda bizleri her daim destekleyen Dodukanlı Aşireti 31 Mart seçimleri içinde seçimini AK Parti’den yana yaptı. Dodukanlı aşiretinin değerli üyelerine desteklerinden ötürü yürekten teşekkür ediyorum.”Dedi.

AK Parti Belediye Meclis Üyesi Adayı Cuma Koyuncu, “ Bu kadar önemli ve kritik zaman diliminde bizleri yalnız bırakmayan değerli Dodukanlı akrabalarımıza ve kıymetli dostlarımıza teşekkür ediyorum. Sizlerle gurur duyuyorum. İnşallah bu seçimi beraber zaferle taçlandıracağız.” İfadelerini kullandı.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı ise,Desteklerinden ötürü Dodukan Aşireti'ne ve teşekkür ederek," Gün birlik ve beraberlik içerisinde Viranşehir'e hizmet etme günüdür. " Diye konuştu.

Haber : Abdulkadir DAĞ

Viranşehir AK Parti Viranşehir Dodukanlı Aşireti Halil Özşavlı Salih Ekinci Mehmet Ekinci Viranşehir Haberleri Viranşehir Son Dakika Haberleri Şanlıurfa Siyaset Urfa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX