VİRANŞEHİR’DE IŞIMITA AŞİRETİNDEN AK PARTİ’YE DESTEK


VİRANŞEHİR’DE IŞIMITA AŞİRETİNDEN AK PARTİ’YE DESTEK

.

VİRANŞEHİR’DE IŞIMITA AŞİRETİNDEN AK PARTİ’YE DESTEK
Bu içerik 515 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler nedeniyle, AK Parti Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci’ye bir destek te Işımıta Aşireti’nden geldi.

Işımıta aşiretine mensup çok sayıda kişi, Salih Ekinci seçim bürosuna gelerek AK Parti’yi destekleyeceklerini açıkladı.

Seçim bürosuna gelen Işımıta Aşireti’ni AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci karşıladı.

Işımıta Aşireti’nin desteğinden ötürü Aşiret bireylerine teşekkür eden AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci,31 Mart yerel seçimlerin önemine dikkat çekerek, Işımıta Aşireti’nin kendi evleri olan AK Parti’ye tekrar destek verdiğini söyledi.

Verilen destek ile 1 Nisan günü Viranşehir’de zaferle ayrılacakların inandıklarını söyleyen Ekinci,” Viranşehir’e hizmet etmek için çıktığımız bu yolda bizlere inanan ve destek veren tüm Aşiretlere teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun.” Dedi.

Işımıta Aşiretinin ileri gelenlerinden AK Parti Viranşehir Belediye Meclis Üyesi Halil Öden ise, “Işımıta Aşireti olarak evimizdeyiz. Biz her zaman bu evin içindeydik ve ilelebet bu evin içinde kalacağız” diye konuştu.

Haber : Abdulkadir DAĞ

Viranşehir AK Parti Salih Ekinci Mehmet Ekinci Ali Tekin Viranşehir Son Dakika Viranşehir Siyaset Işımıta Aşireti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX