VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SALİH EKİNCİ MAZBATASINI ALDI


VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SALİH EKİNCİ MAZBATASINI ALDI

.

VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SALİH EKİNCİ MAZBATASINI ALDI
Bu içerik 367 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’den Belediye Başkanı olan Salih Ekinci, mazbatasını aldı.

Çiçeği burnunda yeni Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, sabah saatlerinde İlçe seçim kuruluna giderek mazbatasını teslim aldı.Mazbatayı alan Başkan Ekinci, birliktelik vurgusu yaparak, vakit Viranşehir’e el birliği ile hizmet yapma vakti olduğunu söyledi.

Ekinci konuşmasında;  “ Alınan 37.330 oy oranı, kente layıkıyla hizmet etmemiz gerektiğini anlatıyor. Bu sevda ile bu çalışma azmiyle çalışmasak biz bu oyun karşılığını veremeyiz. Bu anlamda bize gösterilen ilgi ve verilen destek ile halkımıza karşı mahçup olmadan hizmet yapacağız. Rabbim yardımcımız olsun. Mazbatamız hayırlı uğurlu olsun ” Dedi.

‘ KAPIMIZ BÜTÜN VİRANŞEHİR’E AÇIK OLACAK ‘

Ekinci,’ Viranşehir’in AK Belediyecilik ile tanışması bu kentin ne kadar birlik beraberliğe aç olduğunun göstergesidir. Biz hiçbir zaman halkımıza kapılarımızı kapatmayacağız. Kapımız tüm Viranşehir’e açık olacak. Hangi siyasi partiden olursa olsun temel hedefimiz gönül işi ile Belediyecilik yapmaktır. Bunun için de gönülden hizmet yapıp Viranşehir’i kalkındıracağız inşallah. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz çünkü 200 bin nüfuslu bir kente hizmet yapma görevi bizlere tevdi edilmiştir. ” Diye konuştu.

Haber : Abdulkadir DAĞ

VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SALİH EKİNCİ MAZBATASINI ALDI Viranşehir Belediyesi Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX