BELEDİYE BAŞKANI EKİNCİ TARIM LİSESİ MASA TENİSİ TURNUVASI’NA KATILDI


BELEDİYE BAŞKANI EKİNCİ TARIM LİSESİ MASA TENİSİ TURNUVASI’NA KATILDI

.

BELEDİYE BAŞKANI EKİNCİ TARIM LİSESİ MASA TENİSİ TURNUVASI’NA KATILDI
Bu içerik 397 kez okundu.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Tarım Lisesi ev sahipliğinde Öğretmenler arası gerçekleştirilecek olan Masa tenisi turnuvası’na katıldı.

Okul yerleşkesinde start verilen Masa tenisi turnuvası’nın açılışı’na Belediye Başkanı Salih Ekinci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi, Okul Müdürü Nedim Özkan ve Öğretmenler katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turğut ile birlikte turnuvanın startını veren Belediye Başkanı Salih Ekinci, turnuvanın hayırlara vesile olmasını temenni ederek katılımcılara başarı dileklerinde bulundu.

Yaklaşık 135 Öğretmenin katılımı ile 20 gün sürmesi beklenen turnuva’nın Öğretmenler arası dayanışmanı ve kaynaşmanı sağlayacağını ifade eden Ekinci, Viranşehir Belediyesi olarak bu tür organizasyonlara önem vereceklerini söyledi.

Halka yönelikte önemli sportif organizasyonlar gerçekleştireceklerini sözlerine ekleyen Ekinci, öğretmenlere başarı dileklerinde bulunduktan sonra çekilen hatıra fotoğrafının ardından okuldan ayrıldı.

Haber : Abdulkadir DAĞ

Viranşehir Tarım Lisesi Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci Viranşehir Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turğut Nedim Özkan Viranşehir Son Dakika Viranşehir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX