BAŞKAN EKİNCİ TEBRİKLERİ KABUL ETTİ


BAŞKAN EKİNCİ TEBRİKLERİ KABUL ETTİ

.

BAŞKAN EKİNCİ TEBRİKLERİ KABUL ETTİ
Bu içerik 218 kez okundu.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci,31 mart seçim maratonunun ardından düzenlenen törenle tebrikleri kabul etti.

Belediye Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen tebrik törenine Belediye Başkanı Salih Ekinci, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin, Kadın Kolları Başkanı Kadriye Barış, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Garip Göroğlu, yeni seçilen belediye meclis üyeleri,STK temsilcileri,Muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yoğun katılımın olduğu programda Başkan Salih Ekinci, katılımcılara teşekkür ederek, “ Biz makama ve koltuğa oturmak için değil, Vekilimizle,Belediye meclis üyelerimizle, teşkilatlamızla, sizlerle ve özelliklede muhtarlarımızla birlikte yeni güzelliklere imza atmaya geldik. Gelin bu ilçeyi birlikte yönetelim. Birlikte yönetirsek, bir sinerji oluşur, bir bereket oluşur. 200 bin nüfuslu bir ilçeyiz. Birçok ilde olmayan güzellikler ilçemizde bulunuyor. Bunun kıymetini bilelim. Mazbatayı aldığımız gün, biz siyasi rozetimizi çıkardık, Viranşehir rozeti taktık. Artık 200 bin vatandaşımızın duasını almak için çalışacağız.” diye konuştu.

Başkan Ekinci,konuşmasının ardından yeni seçilen meclis üyeleri ile birlikte gelen tebriklerini kabul etti.

Başkan Ekinci Tebrikleri Kabul Etti Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci Viranşehir Belediyesi Viranşehir Haberleri Son Dakika Viranşehir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX