BAŞKAN EKİNCİ, HALKIN KAPISINI HALKA AÇTI !


BAŞKAN EKİNCİ, HALKIN KAPISINI HALKA AÇTI !

.

BAŞKAN EKİNCİ, HALKIN KAPISINI HALKA AÇTI !
Bu içerik 542 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde Viranşehir Belediyesini 20 yıl aradan sonra AK Belediyecilikle tanıştıran Belediye Başkanı Salih Ekinci,göreve gelir gelmez belediyenin kapılarını halka açtı.

Yaklaşık 18 yıl HDP’li Başkanlar, 2 Yıl’da Kayyum tarafından yönetilen Viranşehir Belediyesi, 20 yıl sonra el değiştirdi.

31 Mart’ta yapılan yerel seçimde zaferle çıkan AK Partili Başkan Salih Ekinci, İlçe halkının görevini fazlasıyla yaptığını, bundan sonra görev sırasının kendisinde olduğunu söyledi.

Başkan Ekinci, Belediyede çalışan kadrolu, sözleşmeli ve taşeron işçilere yönelik kayyım yapılacağı iddialarının asılsız olduğunu belirterek, Belediye çalışanlarının bu tür iddialara itibar etmemesi gerektiğinin altını çizdi.

İşini yapan Belediye çalışanlarının rahat olmasını isteyen Başkan Ekinci, Belediyeye kayyım için değil, halka hizmetkar olmaya geldiğini belirtti.

Belediyede Kayyum izini silmeye çalışacağını ifade eden Ekinci,  hedeflerinin Belediyeyi halkla birlikte yönetmek olduğunu kaydetti.

Viranşehir halkı ile büyük bir aile olduğunu yineleyen Başkan Ekinci, “ Memleket İşi gönül işidir. Gönül işi Tevazu, Samimiyet ve Gayret gerektirir. AK Partili bireylerinin koltuk ve makam sevdası olmaz. Tek sevdamız halkımıza hizmet etmek ve hizmetkar olmaktır. Zor bir görev üstlendiğimizin farkındayız. Allahın izniyle halkımızla birlikte belediyeyi yönetip, güzel ve kalıcı eserlere imza atacağız. Seçim bitti diye yan gelip yatmayacağız. Verdiğimiz tüm sözleri bir bir yerine getireceğiz” diye konuştu.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci Viranşehir Belediyesi Viranşehir Haberleri Son Dakika Viranşehir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX